Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
SPRACHCAFFE - Floransa - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs

SPRACHCAFFE - FLORANSA

Floransa Rönesans'ın doğum yeri olarak kabul edilir. Sanat tarihi ve mimarisi için en önemli şehirdir ve Toskana'nın İtalya'nın inanılmaz cazibesini yayar. Merkezde yer alan dil okulumuz, Toskana tepelerinin etkileyici zemini ile yükselir ve şehrin panoramik manzarasını sunar. Böyle bir ortamda, İtalyanca öğrenmek harikadır! Gideceğiniz yeri tanımanın en iyi yolu, sakinlerinin dilini anlamak ve konuşmaya çalışmaktır. Floransa'ya dil gezisi ile çeşitli dil kursları için rezervasyon yaptırabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak İtalyanca dil kursunu bulabilirsiniz: Yaz aylarında 2 haftalık dil kursundan sınav kursuna ve bire bir eğitim. Yetenekli ve arkadaş canlısı İtalyanca öğretmenlerimiz sayesinde dil kursunuzun her elemanı etkili ve keyifli olmasını garanti eder, bu turistlerin cennetini keşfedebilir, yeni edindiğiniz İtalyanca becerilerinizi deneyimleyebilir ve sınıf dışında öğrenme sürecini devam ettirebilirsiniz.

Neden Floransa'da İtalyanca?

Floransa'ya bir dil gezisi olağanüstü bir deneyimdir: nitelikli ana dili konuşanlardan İtalyanca öğrenin ve aynı zamanda Toskana'nın hazinelerini keşfedin. Toskana'nın başkentinde yaşamın saf sevinci hakimdir. Tanrıların Etruscan heykellerini, Ponte Vecchio'daki kuyumcu dükkanlarını ve Michelangelo'nun David heykelini keşfedin. Floransa'ya bir dil gezisinin birçok avantajını deneyimleyin.

Floransa'da Aktiviteler

Floransa, Toskana'nın başkentidir ve zengin tarihi, sanatı, kültürü ve modasıyla bilinir. Eğer kültürle ilgileniyorsanız, Floransa'da keşfedilecek çok şey var. Toskana tepeleriyle çevrili Arno Nehri üzerindeki şehir, Rönesans'ın beşiği olarak kabul edilir ve 15. ve 16. yüzyıllarda Avrupa'nın en zengin şehirlerinden biridir. Bugün hala birçok muhteşem saray, anıt ve müze tarafından hatırlanıyor. Floransa'nın tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı ilan edildi. Birçok önemli sanatçı ve bilim adamı şehirde yaşamakta ve Leonardo da Vinci, Michelangelo ve Galileo Galilei de dahil olmak üzere izlerini bırakmışlardır.

Floransa'da Alışveriş, İtalya'nın Moda Başkenti

Önemli bir moda metropolü olan Floransa, sayısız alışveriş fırsatı sunuyor. Büyük mağazalar "Coin" ve "La Rinascente" de aradığınızı kesinlikle bulacaksınız. Meyve ve sebzeye ek olarak, büyük haftalık pazarda ayrıca çeşitli kıyafet, ayakkabı ve ev eşyaları da sunulmaktadır. Uzun bir alışveriş gezisinden sonra dinlenmek için şehrin birçok bahçesini ve parkını ziyaret edin.

İtalyan yaşam tarzını tanımak - Dolce Vita! İtalyan kültürü ile ilgili interaktif seminerimizde, İtalyan vücut dili, dünyaca ünlü İtalyan mutfağı ve İtalyan filmleri hakkında bilmeye değer her şeyi öğreneceksiniz. Güncel konuları ve İtalyan siyasetini diğer öğrencilerle tartışın ve çeşitli konulara adanmış Floransa rehberli şehir turlarına katılın. Ana dil öğretmenlerimiz, İtalya'daki az bilinen yerler ve turistik yerler hakkında size ipuçları verecektir. Burada ülkeyi tüm yönleriyle tanımış olacaksınız. Kendinizi İtalyan kültürüne bırakın ve Bella Italia'nın büyüsüne bırakın! Bu seminer küçük gruplar halinde gerçekleşir ve haftada 50 €’ ya rezerve edilebilir. Bu örnek haftada, Floransa'da standart bir kursla dil yolculuğunuzu nasıl tasarlayacağınızı göstereceğiz. Tabii ki tüm aktivitelere ve gezilere gönüllü olarak katılabilirsiniz.

Lütfen Dikkat!

Bazı müfredat dışı aktiviteler, € 10 € 50 ek ücrete tabidir.

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 512 TL
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 350 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital