Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
SPRACHCAFFE - Calabria- Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

SPRACHCAFFE - CALABRIA

İtalya'nın Calabria kentindeki Sprachcaffe okulu, doğal, rahat bir ortamda İtalyanca kursları sunmaktadır. Nefes kesen uçurumlar boyunca inşa edilmiş güzel eski evlerin yanı sıra, İtalya'nın en güney ucunda bir kültür ve eğlence bolluğu ve keşfetmeniz için büyüleyici bir tarih bulunmaktadır. Dil okulumuzun yakınındaki kıyı bölgeleri ve kırsal alanlar güzeldir ve iyi sebeplerle turistler arasında oldukça popüler hale gelmektedir. Calabria'daki dil kurslarımız geniş kapsamlıdır ve her beceri seviyesi ve gereksinimi için doğru kursu sunar.

Calabria'daki Ek Kurslar

Calabria'daki İtalyanca dil okulumuzda İtalyanca kurslarımıza ek olarak ünlü Akdeniz mutfağını öğrenebileceğiniz 'Arte Culinaria' isimli İtalyan Yemekleri kurslarına katılabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Calabria da Yemek kursları sayfamızı ziyaret ediniz.

Neden Calabria'da İtalyanca?

Calabria'daki yurtdışı eğitim programlarımız harika bir deneyim sunumaktadır. İtalya'nın güneyindeki muhteşem manzaraları keşfederken, kaliteli ve yerli konuşmacılardan İtalyanca öğrenebilirsiniz. Boş zamanlarınızda, Sicilya ve Etna Dağı'nı ziyaret edebilir, geçmişin kalıntılarını arkeolojik alanlarda keşfedebilirsiniz. İsterseniz Akdeniz'in güzel açık denizlerine serinletici bir dalış yapın. Calabria'daki İtalyan eğitimi geleceğiniz için yapılan iyi bir yatırımdır ve size eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı verir. Calabria'daki İtalyanca kurslarımızdan birini almanın birçok faydasını kendiniz keşfedin!

Calabria'da Aktiviteler

Genellikle denizcilik bölgesi olarak düşünülen Calabria, 800 km uzunluğunda sağlam bir sahil şeridine sahip uzun bir yarımadadır. Capo Vaticano, Güney İtalya'nın Calabria sahilinde, Tropea'ya uzak olmayan bir konumda yer almaktadır.

Gerçek bir 'İtalyan' kentini yakından deneyimleyebileceğiniz Calabria'da dinlenmek için pek çok imkan bulabilirsiniz. Kaçırmamanız gereken bazı yerler aşağıda verilmiştir:

 • Tropea: Bölgenin en meşhur kasabası Capo Vaticano'nun hemen yanında bulunmaktadır. Tropea zengin tarihi, modern limanı ve kayalıklardaki kır evleri ile tanınmaktadır. Tiren Denizi'nin 40 metre kadar kuzeyinde bulunan Tropea'nın beyaz kumsalları ve kristal mavi denizi dışında hediyelik dükkanları ile de ünlüdür. Bu harika kasabaya yürüyerek 30 dakikada, trenle ise 5 dakikada ulaşabilirsiniz.
 • Sila Dağları: Bu dağlar güzel ormanlara ve muhteşem fresklere sahip romantik bir manastıra ev sahipliği yapmaktadır.
 • Vibo Valentia: Bu büyüleyici küçük kasabada Frederik II tarafından restore edilmiş Norman şatosu bulunmaktadır.
 • Kumsallar:Akdeniz'in masmavi sularında Capo Vaticano romantik kayalıkları ve koyları, muhteşem kumsalları, unutulmaz manzaraları ve tarihi ile meşhurdur.
 • Stromboli: Bu volkan Calabria'dayken mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biridir.
 • Reggio Calabria: Versace'ın yerel bir kasabasına yapılan harika bir haftasonu gezisi ile meşhur alışveriş merkezleri, ünlü bronz heykeli  “Bronzi di Riace”, bergamot ziraati ve parfüm alışverişi yapılabilir.
 • Santa Domenica: Yan komşu olan bu kasabada birçok Aperitivos veya ünlü “Pasticcini” tatlılarının tadına bakılabilir. 

Calabria'da Etkinlikler

Capo, sörf ve su sporları cenneti ile eş anlamlıdır. Hiç denediniz mi? Biz bunu uygulamaya başlamanız için ideal bir yer olduğunu garanti ediyoruz. Ayrıca;

 • Dalış Kursları (yeni başlayanlar ve profesyoneller için)
 • Su kayağı
 • Sörf
 • Rüzgâr sörfü
 • Katamaran
 • Yelkenli gezinti gibi aktivitelere de katılmanızı öneririz.

Yemek Kursu

Akdeniz mutfağının inceliklerini ve çeşitliliğini kurslarımızla keşfedin! Yemek kurslarımızda, makarnanın birçok çeşidinin yanı sıra, Calabria mutfağının temelini oluşturan tipik sebze yemeklerini keşfedin! Balık hazırlamanın öne çıkan çeşitli şekilleri vardır: ızgarada, fırında veya marine edilerek - yaratıcılık sınır tanımaz. Aşçılık kursları, İtalya’da yerel deneyimli şefler tarafından yürütülür. Haftada 3 akşam. Ağustos ayında sunulmamaktadır. 10 ders, kişi başı 150 €

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 512 TL
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 350 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital