Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Los Angeles - Whittier College - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - LOS ANGELES - WHITTIER COLLEGES

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN LOS ANGELES WHITTIER COLLEGES DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Los Angeles’ta yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki; emin olun programınıza sığdıramayacaksınız. Amerika’nın nefes kesen uğrak noktalarıyla şehir, dostane atmosferi ve içinizi ısıtan havasıyla sizi etkisi altına alacaktır. Universal Studios ve Disneyland gibi dikkat çekici yerlerin yanı sıra Hollywood, Malibu ve Sunset Boulevard da mutlaka görülmesi gereken muhteşem yerlerdir. Geniş öğrenci nüfusu ise bu şehri, kaçırılmaması gereken canlı ve hayat dolu bir şehir haline getirmiştir. Los Angeles’taki iki okulumuzdan ilki şehir merkezinin yaklaşık 15 km güneydoğusundaki Whittier’da, diğeri ise merkezi bir üniversite bölgesi olan Westwood’da bulunmaktadır. Los Angeles, 15 milyonu aşkın şehir nüfusuyla Amerika’nın ikinci, en kalabalık nüfuslu şehridir. Konaklama öğrenci evleri, kampüs yurtları ve aile yanında konaklama şeklindedir. Los Angeles, gelişmiş tren, otobüs ve metro hattına sahiptir. Öğrenciler Los Angeles Uluslararası Havalimanı'na gelmelidir (LAX).

SUNDUKLARIMIZ

 • +16 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 22
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 44 
 • Multimedya sistemlerine sahip 10 sınıf.
 • Geniş eğitim materyalleri koleksiyonuna sahip multimedya laboratuarı.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • İnteraktif yazı tahtaları video ve ses medya formatlarını ders işlerken kullanmaya imkan tanır.
 • Öğrenciler Whittier kütüphanesini ve çalışma salonlarını kullanabilir.
 • 520 öğrenci kapasiteli kampüs kafeteryası kolejin diğer öğrencileri ile ortak kullanılmaktadır. Kaplan okulunda ayrıca yiyecek otomatları da mevcuttur.
 • Okul şehir merkezindedir.
 • Whittier Koleji, Los Angeles otobüslerine binebileceğiniz Whittier kentine kısa yürüme mesafesindedir.

ETKİNLİKLER 

 • Whittier, birçok öğrenci klübüyle canlı bir kampüstür ve Kaplan International öğrencileri ağırlıyor katılmak için. Öğrencilerimiz;Whittier College öğrencileri, konuşma ortakları ve dil değişimi ve NCAA'ya katılan atletik etkinlikler
  Öğrencilere izin veren diğer kültürlerarası faaliyetlerin yanı sıra ABD'de gerçekten üniversite hayatını deneyimlemek için. Meşgul olmayı planlıyoruz.
 • İsteğe bağlı yıl boyunca geziler ve etkinlikler programı Disneyland, Magic Mountain & Universal gezileri dahil Stüdyolar. Rodeo da dahil olmak üzere Los Angeles turları da vardır.Sürüş ve Malibu, Venice Beach ve SeaWorld San geziler Diego. Kampusta yapılan birçok etkinlik de sunulmaktadır.

YEREL BİLGİ

 • Ulaşım - otobüs ve trenler
  Kaplan International, Whittier College'da kısa bir yürüyüş mesafesindedir.Los Angeles'a giden otobüsleri yakalayabileceğiniz Whittier'den.En yakın tren istasyonu arabayla 20 dakika ve 45 dakika uzaklıktadır.Whittier College'dan otobüs.
 • Bankalar ve Postane
  Bankalar Whittier'e yürüme mesafesinde. Whittier Koleji'nde bir postane var.
 • Restoranlar ve kafeler
  Çeşitli restoranlar yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Merkezi, Uptown Whittier Bölgesi'nde restoranlar, kitapçılar, kafeler, sinema salonları ve diğer işletmeler yakın.
 • Mağazalar ve süpermarketler
  Merkeze yürüme mesafesinde. Ayrıca birkaç tane var
  alışveriş merkezleri kısa bir otobüs yolculuğu içinde (30
  dakika).

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital