Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
SPRACHCAFFE - Madrid - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

SPRACHCAFFE - MADRİD
Madrid, İspanya'nın ruhunun neredeyse dokunulabilir hale geldiği yerdir. Hareketli bir başkent olan Madrid, kültür, müzik ve moda merkezidir. İspanyol yaşam tarzını deneyimlemek ve anlamak isteyenler için Madrid görülmeye değer bir şehirdir. Sabah dörtte bile şehir uyanıktır ve Madrid'liler sokak kafe ve barlarında sohbet eder, gece kulüplerinde dans ederler ve şehrin tadını çıkarırlar.

Madrid'de İspanyolca dil kurslarımızdan birine katılanlar, İspanyol yaşam tarzını deneyimleyecekler. Bu şehir İber Yarımadası'nın kalbindeki bir platoda kurulmuştur ve Katolik geleneklerinin, İspanyol tarihinin, modern ve avangart yaşamın bir karışımını sunar. Görkemli belediye binasının kalın duvarlı, okulumuzu şehrin gürültüsünden korur ve eğitim için sessiz, rahat bir atmosfer sağlar. Okulumuzun çatısındaki terasta en güzel mazaralardan birini izlerken yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.

Madrid'deki Sprachcaffe dil okulumuzda, doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilir ve derslerden sonra civardaki kafe ve barlarda diğer öğrencilerle ya da yerel halkla sohbet ederek İspanyolca pratik yapabilirsiniz. Madrid'deki İspanyolca kurslarımız farklıdır ve herkes için birşeyler sunar. Yaz döneminde 2 haftalık kurslardan, yoğun kurslara, sizi DELE sınavına hazırlayacak sınava hazırlık kurslarından uzun dönem kurslara kadar farklı kurslar sunmaktayız.

Neden Madrid'de İspanyolca Dil Kursu?

Avrupa'nın sunduğu en heyecan verici metropollerden birini keşfederken, İspanyolca öğrenin. İspanya'ya ve özellikle Madrid'e yapılacak dil gezileri, size birçok yeni unutulmaz deneyim ve deneyimler yaşatacaktır. Sokaklarda çok net İspanyolca konuşulduğu için çabuk öğreneceksiniz. Bu şehirde yeni başlayan için İspanyolca öğrenmek yada varolan İspanyolca’nızı ilerletmek hem çok rahat hem de çok keyifli olacak.

Madrid'de Aktiviteler

Madrid, İspanya'nın başkenti ve çağdaş şık ve tarihi ihtişamın kaynaşmasını sunuyor. Kent, çok çeşitli müzeler, sanat galerileri ve benzersiz bir İspanyol mimarisi sunarken, aynı zamanda dünya moda ve müzik sahnelerine olan büyük etkisi ile de tanınıyor. Madrid, hareketli atmosferi, rahat bir yaşam tarzı ve İspanyolların coşkusuyla dolu bir gece hayatıyla sürekli değişen bir destinasyondur. Örneğimizde dil yolculuğunuzun standart bir kursla nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Madrid'deki Turistik Yerler

Madrid Kraliyet Sarayı - Palacio Real de Madrid eyalet törenleri için kullanılır ve İspanyol Kraliyet ailesinin resmi konutudur. Saray, ziyaretçilere İspanyol mimarisinin zevkini ilk elden deneyimleme fırsatı sunuyor.

San Miguel Pazarı - Madrid'in en eski ve en güzel pazarlarından biri. Ziyaretçiler, zanaattan ünlü İspanyol lezzetlerine kadar birçok seçim hakkına sahiptirler.

Casa de Campo - Şehir merkezinin batısında yer alan bu 1700 hektarlık park İspanya'nın en büyük şehir parkıdır. Bir teleferik (teleferik) ziyaretçileri Casa de Campo'ya ve güzel Madrid şehrine taşır.

Thyssen-Bornemisza Müzesi - Bu seçkin sanat müzesi, dünyanın dört bir yanından birçok dönemi kapsayan güzel sanat eserlerini sergilemektedir.

El Escorial - İspanya Kralı'nın tarihi konutu İspanyol Rönesansı'nın en önemli mimari eseridir.

Madrid'de Kültür

Madrid, zengin bir sanat geleneğinden ve başka yerlerde nadiren görülen bir tiyatro sevgisinden kaynaklanan zengin bir kültürle dolup taşıyor. Şehir birçok saray, müze, sanat galerisi, katedral ve tiyatroya ev sahipliği yapmaktadır. El Rastro açık hava pazarı pazarları, bölgenin yerel lezzetlerden antikalara ve el işlerine kadar her şeyi sunan eşsiz ve dinamik atmosferi de sunmaktadır. Muhteşem Retiro Bahçeleri, Kültürel Yaz festivalinin yanı sıra Carnaval ve sık flamenko gösterileri, Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı ve El Prado Müzesi kesinlikle görülmeye değer.

Madrid'de Alışveriş

Madrid'deki birçok açık hava pazarı inanılmaz çeşitlilik sunuyor. Madrid'de iken, İspanyolların hayat ve siesta geleneğini geri getirdiğini hatırlamak akıllıcadır. Öğleden sonraları Madrid’in sıcak ikliminden kurtulmak için çoğu dükkan kapalıdır.

Madrid'de Gece Hayatı

Madrid, her ziyaretçinin İspanyol ritmine taşınmasını sağlayacak şık kafeler, restoranlar, kokteyl barları ve gece kulüpleriyle doludur.

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 86 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 350 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital