Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
BKC - International House - Moskova - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ВКС INTERNATIONAL - MOSKOVA

Moskova'daki en büyük yabancı dil okulları ağı ve 1997'den beri Uluslararası Ev Dünyası Örgütü üyesidir. Şirketimiz 25 yılı aşkın mükemmellik kutlamıştır.

Her yıl öğrencilerimizin% 90'ından fazlası uluslararası sınavlardan geçmekte ve dünyanın en iyi üniversitelerinde ve kolejlerinde başvuru yapabilmelerini sağlamaktadır. Metodolojimiz etkinliği ile ünlüdür ve dünyadaki 58 ülkenin 160 okulunda kullanılmaktadır. International House World Organizasyonu, Cambridge Üniversitesi ve British Council gibi ortaklarla uzun süredir başarılı bir işbirliği geçmişi kurduk. Kalite standartlarımız, düzenli IH denetimlerinin kanıtladığı tüm IH gereksinimlerini karşılar.

BKC-IH Moskova, BDT'de her türlü uluslararası sınavı yapabilen tek yabancı dil okulları ağıdır. Cambridge English Languages ​​Assessment tarafından yetkilendirilen Cambridge Sınav Test Merkezi, üst üste 3d yılda platin statüsü aldı. Her yıl 7500 aday sınava giriyor. IELTS Sınav Merkezimizi ilgilendiren şey, British Council tarafından onaylanmıştır - yaklaşık 5000 aday merkezimizde yıllık olarak IELTS sınavına girmekte ve bu sayı hızla artmaktadır.

BKC-IH Moskova uzun ve başarılı tarihinde yeni bir bölüm için hazır ve bunun bir parçası olabilirsiniz.

Ekstra Ücretler
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 116 $
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital