Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Boston Fenway - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - BOSTON FENWAY

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN BOSTON FENWAY DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Kenmore Square'de, Boston'ın enerjik öğrenci hayatının tam merkezinde yer alan yenilenmiş okulumuzda siz de yerinizi alın. Boston dil okulumuz Massachusetts'in içindeki ve çevresindeki iki Kaplan okulundan biridir. Harvard ve Boston Üniversitelerine, Boston Public Garden'a ve Boston Red Sox'ın merkezi Fenway Park'ına çok yakındır.Okulumuz Boston sosyal hayatının kalbinin attığı Lansdowne Street’in yakınında yer alır. Konumu ve sağladığı imkanlarından dolayı tercih edilen yenilenmiş bir binada eğitim alabilirsiniz. Boston Fenway TOEFL, GMAT ve GRE dahil sınav hazırlık programları sunmaktadır. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

SUNDUKLARIMIZ

 • +16 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 25
 • max. öğrenci sayısı 15 Öğrenci
 • Uluslar arası millet karışımı 66 
 • 18 tane eğitim araçlarına kolay ulaşım sağlayan geniş ve ferah sınıf bulunmaktadır.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur.
 • 19 tane bilgisayar ve belirli noktalarda internet erişimi mevcuttur.
 • Kablosuz internet bütün okul alanı içinde mevcuttur.
 • Okulun içinde kafeterya bulunmamaktadır,fakat okul merkeze 5-10 dakika uzaklıktadır.
 • Boston Fenway okulu MBTA metrosunun Kenmore Meydanı durağının hemen yanıbaşında yer almaktadır.

ETKİNLİKLER 

 • Kaplan, eğlenceli ve çeşitli etkinlik takvimi sunar.Günlerinizi doldurun ve Boston hakkında en iyi şeyleri keşfedin.Kaplan International Boston Fenway'deki öğrenciler okulumuz faaliyet programımız hakkında rave her zevke uygun bir şey. En popüler etkinlikler arasında bir akşam teknesi gezisi, balinayı gezi gezileri, futbol oyunlar, film geceleri ve yerel restoranlardaki akşam yemeği.Diğer etkinlikler arasında beyzbol, basketbol ya da hokey oyunları, sohbet kulüpleri ve New York gezileri,Washington D.C. ve Six Flags New England'dır.

YEREL BİLGİ

 • Ulaşım - otobüs ve trenler
  MBTA (yaygın olarak "T" olarak anılır) en eskidir.Amerika'daki metro sistemi. "T",metro (yeşil, kırmızı, mavi, turuncu ve gümüş çizgiler),otobüsler ve banliyö demiryolu (daha büyük, daha hızlı trenler Boston çevresindeki banliyölere kadar). günlükmetro yolculuğu 2,10 dolar veya 2,65 dolar her yönden ve otobüsler
  Kullanılan bilete bağlı olarak 1.60 $ veya 2.10 $. Kaplan Uluslararası Boston Fenway, elverişli bir konuma sahiptir.
 • Bankalar ve Postane
  En yakın bankalar, Bank of America ve Santander'dir.Sadece alt katta ve Citizen's Bank sadece bi dakika uzaklıktaki caddenin karşısında. Bir postane doğrudan caddenin karşısında.
 • Restoranlar ve kafeler
  Okulun bir dakika içinde iki tane Starbucks var.Biri hemen yanındaki kapı, bir tanesi caddenin karşısında. Okulun 2 blok yürüyüş mesafesinde bir düzine restoran.
  Fenway ParkıOkulumuz "Amerika'nın En SevgilisiBall Park. "Fenway Park, Boston Red Sox'un evi.Beyzbol takımı! Red Sox en ünlülerinden biridir.ABD'deki takımlar. Öğrenciler geceden sonra bir oyun keyfini çıkarabilirler.Sınıflarımızı ve Red Sox taraftarlarının atmosferi okul alanı. 
 • Mağazalar ve süpermarketler
  Prudential Alışveriş Merkezi ve Copley Yeri'ndeki öğrenciler Merkeze yürüme mesafesinde olan alışveriş merkezleri. BağlıHuntington Caddesi'ni, her iki alışveriş merkezini kapsayan bir yaya köprüsü tam bir marka adı alışverişinde ev sahibi tasarım mağazaları deneyin.

KAPLAN

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital