Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ILC - Southampton - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Trinity
British Council
Bildungsurlaub
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

ILC - SOUTHAMPTON - DIL OKULU

ILC Uluslararası Dil Merkezlerinin Birmingham, Bristol, Cambridge, Colchester, Portsmouth ve Southampton'da okulları vardır. Geçmişi, Colchester English Study Centre'ın (CESC) kurulduğu 1969 yılına dayanmaktadır. Diğer okulları TEG ve ABC'ye aitti.

ILC, çeşitli çekici konumlarda yüksek kaliteli dil kursları ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktadır. Yatılı ve yurt dışı harika yaz okullarımız, yıl boyunca esnek genç öğrenciler için mini ara programlarımız ve güçlü bir genel İngilizce ve akademik yol programımız var.

Gruptaki tüm merkezler artık Birleşik Krallık'tan ve dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamak için birlikte çalıştığından, ILC için son derece heyecan verici bir zaman. Sizi ağırlamak, tanışmak ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Southampton, İngiltere'nin güney kıyısında bir şehirdir. 240.000'in üzerinde bir nüfusa sahiptir ve 2 Üniversiteye ve birinci sınıf bir alışveriş merkezine sahiptir (ILC Southampton'a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir). Şehirde, merkezimize çok yakın bir dizi mükemmel park bulunmaktadır. Southampton, pek çok farklı milletten oluşan öğrenci dostu bir şehirdir. Ancak, şehrin nüfusu hala ağırlıklı olarak İngiliz. Southampton, şehir merkezindeki birçok bar, pub ve kulüp ile harika bir gece hayatına sahiptir. Londra'nın merkezine trenle sadece 80 dakika uzaklıktadır, ancak Southampton'da yaşam maliyetleri (özellikle konaklama) genellikle daha ucuzdur. Southampton şehri bir liman olarak dünyaca ünlüdür. Titanic, 1912'de ilk ve tek yolculuğuna buradan çıktı. Bugün, birçok yolcu gemisi Southampton'dan dünyanın her yerine yelken açıyor.

İngilizce öğrenmek için neden ILC Southampton'ı seçmelisiniz?‍

✓ Southampton'ın muhteşem alışveriş merkezi West Quay'e çok yakın.
✓ Şehir merkezinin farklı 'mahallelere' bölünmesiyle, her mahallede herkes için bir şeyler var.
✓ Uluslararası PSP Southampton Boat Show'a ev sahipliği yapmaktadır.
✓ Ücretsiz aktiviteler arasında Southampton City Sanat Galerisi, Tarihi Şehir Surları'nda yürüyüş ve şehrin 50 parkının keyfini çıkarma yer alır.
✓ Portsmouth, Londra, Oxford, Winchester ve Salisbury'ye hafta sonu gezileri mevcuttur.
✓ Her hafta Sosyal Program

ILC Southampton

Güneydeki en büyük alışveriş merkezlerinden birine sahip bir şehirde gelin ve İngilizce öğrenin. Southampton harika müzeleri, sanat galerileri, tiyatroları ve dünyanın en büyük yolcu gemilerinden bazılarına ev sahipliği yapan zengin bir kültüre sahiptir.

Southampton merkezimiz, dinlendirici East Park'ın yanında yer alır ve öğrencilere, limana ve şehrin birçok cazibe merkezine kolayca ulaşabilecekleri samimi, destekleyici bir ortam sağlar.

ILC Southampton'da dil derslerinden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz. İngilizce derslerimiz etkileşimli ve ilgi çekicidir ve sosyal programımız Birleşik Krallık kültürünün en iyilerini keşfetmek için harika bir fırsat sunar.

Öğrencileri dil akıcılığı yolculuklarında destekleyen ve onlara rehberlik eden çok şehirli bir topluluğun parçası olan ILC ailesinin tüm öğrencilerine hoş geldiniz diyoruz.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Southampton'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.