Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ILC - Portsmouth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Trinity
British Council
Bildungsurlaub
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

ILC - PORTSMOUTH - DIL OKULU

ILC Uluslararası Dil Merkezlerinin Birmingham, Bristol, Cambridge, Colchester, Portsmouth ve Southampton'da okulları vardır. Geçmişi, Colchester English Study Centre'ın (CESC) kurulduğu 1969 yılına dayanmaktadır. Diğer okulları TEG ve ABC'ye aitti.

ILC, çeşitli çekici konumlarda yüksek kaliteli dil kursları ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktadır. Yatılı ve yurt dışı harika yaz okullarımız, yıl boyunca esnek genç öğrenciler için mini ara programlarımız ve güçlü bir genel İngilizce ve akademik yol programımız var.

Gruptaki tüm merkezler artık Birleşik Krallık'tan ve dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamak için birlikte çalıştığından, ILC için son derece heyecan verici bir zaman. Sizi ağırlamak, tanışmak ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

ILC Portsmouth, şehrin merkezinde, ana alışveriş bölgesinde yer almaktadır. Merkezimiz, şehrin sunduğu en iyi eğlence kum eğlencelerine yakındır. Portsmouth ayrıca ticari bir liman ve Kraliyet Donanması'nın tarihi evi olarak dünyaca ünlüdür. Merkeze 10 dakikalık yürüme mesafesinde, merkezinde Spinnaker Tower bulunan ve tarihi tersanelerin yakınında bulunan alışveriş ve eğlence kompleksi Gunwharf Quays yer almaktadır. Bu tersaneler, 200 yaşındaki HMS Victory ve 500 yaşındaki Mary Rose gibi muhteşem tarihi gemilere ev sahipliği yapıyor. Görülmeye değer! Sahil tatil beldesi Southsea, şehrin güney noktasındadır. Ayrıca doğuda uzun, bozulmamış bir kıyı şeridine sahiptir. İngiltere'nin güneyi dil öğrenmek için harika bir yerdir ve Portsmouth olabilecek en iyi konumdadır.

İngilizce öğrenmek için neden ILC Portsmouth'u seçmelisiniz?

✓ Portsmouth ticari bölgesinin tam merkezinde.
✓ Dünyanın en iyi bilinen limanlarından biri ve Kraliyet Donanması'nın evi.
✓ Tarih zenginliği, alışveriş ve güzel bir sahil şeridi ile dinamik bir şehir.
✓ Ücretsiz aktiviteler arasında Portsmouth Şehir Müzesi, Portsmouth Doğa Tarihi Müzesi, Southsea plajı ve Southsea Kalesi yer alır.
✓ Winchester, Londra, Oxford, Wight Adası ve Brighton'a hafta sonu gezileri mevcuttur.

ILC Portsmouth

Gelin ve dinamik bir kültüre sahip güzel bir sahil şehrinde İngilizce öğrenin. Portsmouth size İngiltere'nin güneyinde sıcak bir karşılama, zengin bir denizcilik tarihi ve çok sayıda ilginç cazibe merkezi vaat ediyor.

İngiltere'nin tek ada şehrinin kalbinde yer alan merkezimiz, üç katının tamamında modern tesislerle donatılmıştır ve güvenli, konforlu bir çalışma ortamı sağlar.

ILC Portsmouth'da İngilizce ve diğer dil sınıflarımız etkileşimli ve ilgi çekicidir ve sosyal programımız Birleşik Krallık kültürünün en iyilerini keşfetmek için harika bir fırsat sunar.

Öğrencileri tam dil akıcılığına giden yolculuklarında destekleyen ve onlara rehberlik eden çok şehirli bir topluluk olan ILC ailesine tüm öğrencileri bekliyoruz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.