Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ILC - Bristol - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Trinity
British Council
Bildungsurlaub
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

ILC - BRISTOL - DIL OKULU 

ILC Uluslararası Dil Merkezlerinin Birmingham, Bristol, Cambridge, Colchester, Portsmouth ve Southampton'da okulları vardır. Geçmişi, Colchester English Study Centre'ın (CESC) kurulduğu 1969 yılına dayanmaktadır. Diğer okulları TEG ve ABC'ye aitti.

ILC, çeşitli çekici konumlarda yüksek kaliteli dil kursları ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktadır. Yatılı ve yurt dışı harika yaz okullarımız, yıl boyunca esnek genç öğrenciler için mini ara programlarımız ve güçlü bir genel İngilizce ve akademik yol programımız var.

Gruptaki tüm merkezler artık Birleşik Krallık'tan ve dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamak için birlikte çalıştığından, ILC için son derece heyecan verici bir zaman. Sizi ağırlamak, tanışmak ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bristol, İngiltere'nin güneybatısındaki muhteşem, tarihi, öğrenci dostu bir şehirdir. Şehir, büyük tarihi alanlarıyla modern ve büyük bir İngiliz ve uluslararası öğrenci nüfusuna sahiptir. Bristol'de müzeler ve sanat galerileri gibi birçok ilgi çekici yer vardır; her yaş için bir bilim merkezi; SS Büyük Britanya ile denizcilik tarihi; bir şehir hayvanat bahçesi; Bir akvaryum; Avon nehri üzerindeki dünyaca ünlü Clifton asma köprüsü; büyük tiyatrolar; yanı sıra harika kafeler ve barlarla birinci sınıf gece hayatı.

İngilizce öğrenmek için neden ILC Bristol'ü seçmelisiniz?

✓ Şehrin kalbine 10 dakikalık yürüme mesafesinde merkezi konum

✓ Bristol, İngiltere'nin en popüler turistik yerlerinden biridir. Harika bir alışveriş merkezine ve birçok bar ve restoranın bulunduğu çekici sahil alanlarına sahiptir.

✓ Bristol, yaratıcı medya, elektronik ve havacılık endüstrilerinin yanı sıra miras ve kültür üzerine inşa edilmiş modern bir ekonomiye sahiptir.

✓ Ücretsiz aktiviteler arasında Bristol Şehir Müzesi, M-shed Müzesi, The Georgian House Müzesi, Clifton Suspension Bridge üzerinde yürüyüş sayılabilir.

✓ Cardiff, Bath, Londra ve Oxford'a hafta sonu gezileri.

ILC Bristol

Gelin ve eğlenceli ve hareketli Bristol şehrinde İngilizce öğrenin. Güney-Batı'nın parlak, yeşil kırsalında yer alan Bristol, sanatçılar, gençler ve kültürel etkinlikler için Birleşik Krallık'ın en iyi fırsatlarından bazılarına sahiptir.

Bristol merkezimiz, her ikisi de Bristol'ün rahat ve samimi atmosferini yansıtan Cabot Circus'taki popüler alışveriş merkezine ve renkli Castle Park'a birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Aydınlık, ferah sınıflar ve konforlu öğrenci salonu, öğrencilerimiz için ideal bir öğrenme ortamı sağlar.

ILC Bristol'de İngilizce derslerimiz etkileşimli ve ilgi çekicidir ve sosyal programımız Birleşik Krallık kültürünün en iyilerini keşfetmek için harika bir fırsat sunar.

Öğrencileri İngilizce öğrenme ve konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirme yolculuklarında destekleyen ve onlara rehberlik eden çok şehirli bir topluluk olan ILC ailesine tüm öğrencileri bekliyoruz.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Bristol daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.