Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ZONI - New York - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ZONI - NER YORK 

Zoni Language Centers, 1991’de Başkan ve kurucusu olan Zoilo C. Nieto tarafından kuruldu. Zoni, Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach ve Vancouver’da kampüsleri olan, yoğun İngilizce Programları (IEP) ve diğer İngilizce ile ilgili dersler sunulmaktadır.

1991’den beri Zoni, yüz binlerce öğrenciye İngilizce öğretti; onları kısa sürede İngilizce konuşmaya, okumaya ve yazmaya eğitiyor. Zoni, kolej eğitimli öğretmenler tarafından uygulanan çeşitli etkili öğretim yöntemleri kullanmaktadır. Zoni, New York Eyalet Eğitim Bölümü tarafından sertifikalandırılmış, ACCET tarafından Miami Beach’te akredite edilmiş ve Vancouver, Kanada’daki Languages ​​Canada tarafından akredite edilmiştir. ABD’deki Zoni Dil Merkezleri de SEVIS onaylı okullardır. Ayrıca, Zoni Manhattan ve Miami Beach, TOEFL iBT ve Cambridge ESOL Sınavları için yetkili test merkezleridir.

Zoni’nin popüler, öğrenci merkezli öğretim eklektik metodolojisi Doğrudan Yöntem, Toplam Fiziksel Yanıt, İletişimsel Yaklaşım ve İşbirlikli Öğrenmeyi birleştirir. Öğrenciler, doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında pratik yaparlar ve hemen dil yapıları ve diyaloglar üretirler.

Zoni Dil Merkezleri, son 20 yılda İngilizce dil eğitiminde elde ettiği başarıyı gururla sunar. Büyükşehir New York bölgesindeki en büyük İngiliz dil okuludur; Zoni kampüslerinde her gün yüzü aşkın ülkeden gelen 2.500’den fazla öğrenci, günlük derslere devam etmektedir. Yüzbinten fazla öğrenciyi başarıyla eğittiğimiz için gurur duyuyoruz. Zoni, farklı ulusal, kültürel ve etnik kökenlerden insanların erime potası. Zoni öğrencileri, fakülte ve personel, dünyadaki neredeyse her ulus ve kültürden gelmekte ve tüm toplumu bakış açıları ve deneyimleri ile zenginleştirmektedir.

ZONİ NEW YORK

Kültür, eğlence, sanat, moda, iş ve eğitim için bir dünya merkezi olan New York, hayatınızı yaşarken İngilizce becerilerinizi geliştirmek için ideal bir yerdir! Zoni’nin Manhattan Kampüsü, Manhattan’ın kalbinde, Empire State Binası, Times Square ve Central Park’ın yakınında yer almaktadır.

Bir yaz gecesinde Chelsea’deki kaldırım kafede dinlenebilir veya New York’un birçok parkından birinde konser yaşayabilirsiniz. İlgi ve geçmişiniz ne olursa olsun, New York ve Zoni dil okullarının herkese sunacak bir şeyleri vardır.

Zoni’deki avantajımızın bir kısmı, sunduğumuz İngilizce kurslarının çeşitliliğidir. Popüler Yoğun İngilizce Programımız (PIEP), İngilizce’lerinizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bir kolejde veya üniversitede yüksek öğrenim görmek isteyenler için, TOEFL iBT, IELTS ve Cambridge ESOL Hazırlık Kurslarını sunuyoruz, iş fikirli öğrencilerimiz için esnek programlar için yoğun ESL dersleri alıyoruz.

Zoni öğrencileri, İngilizce derslerine ek olarak, New York Metropolitan bölgesinde geziler, okul etkinlikleri ve Philadelphia, Washington DC ve Boston gibi diğer eyaletlere olan şehir dışına geziler de dahil olmak üzere sunduğumuz birçok etkinlikten yararlanabilirler.!

KURS OLANAKLARI

  • 16 yaş ve üzeri 
  • Ücretsiz internet, kimlik kartı 
  • sınıf başına 1 öğretmen
  • Ders süresi 60 dk

SOSYAL ETKİNLİKLER

  • Madison Meydanı, dans kulüpleri, konser salonları, hip hop, caz,samba, rock, Central Park, müzeler, piknikler,Coney Adası Plajı, buz pateni 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital