Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ACTIVE LANGUAGE LEARNING - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
QQI
ACELS
Marketing English in Ireland
Bildungsurlaub
Eaquals
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsat

ACTIVE LANGUAGE LEARNING - DUBLIN - DIL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. Active Language Learnıng Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

EFL pazarında 30 yıllık tecrübeye sahip bir aile şirketi.1989'da işine başlayan Kay Mahon, oğlu Kieron'la bir araya geldi ve her ikisi de bir dil okulu olarak sundukları deneyim zenginliğinin ve detaylara verdikleri dikkatin, her öğrencinin potansiyelini gerçekleştirmelerine yardımcı olmasını sağladığına kuvvetle inandı.

Active Language Learning, İrlanda, MEI'de Pazarlama İngilizcesinin kurucu üyesidir ve İrlanda'nın Kalite ve Nitelikleri hizmetinin bir parçası olan ACELS tarafından İngilizce dil öğretimi için tanınmaktadır.

Active Language Learning Dil Okulu, Dublin şehir merkezinden yerel trenle sadece 15 dakika uzaklıkta, büyüleyici sahil banliyö kenti olan Dun Laoghaire'de (Don Liri olarak telaffuz edilir) yer almaktadır. Oturup her zaman deniz manzarası eşliğinde çok sayıda küçük yerel mağaza, kafe ve bar bulunmaktadır. Ayrıca Dun Laoghaire, birçok cazibe merkezinin bir parçası olarak hem sinema hem de tiyatro içeren tek Dublin banliyölerinden biridir. Kent ayrıca, yenilikçi bir tasarıma sahip maceracı yeni bir binada yer alan İrlanda'nın en büyük devlet sanatına ve yeni kütüphaneye sahiptir. Burada, öğrenciler, okumak, ücretsiz Wi-Fi kullanmak ve günlük kağıtları ve dergileri okudan sadece iki dakika okumak için tesisleri kullanabilirler.

Dun Laoghaire'de kalıyorsanız, Dublin'le küçük bir kasabanın tüm avantajlarına çok yakınız. Trenler her 10-15 dakikada şehre gider. Dublin şehrindeki öğrenciler, başkentin sunduğu müzelerin ve mağazaların yanı sıra şu anda kanıtlanmış, dünyaca ünlü İrlandalı misafirperverliğin tadını çıkarabilirler.Ev sahibi ailelerimiz deneyimli ve çok misafirperver ve hepsi yerel alanda yaşıyor ve çoğu durumda öğrenciler okula yürüyebilir.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.