Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
DELFIN - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
Haritada Göster %10 İndirimli Kayıt Fırsatı!

DELFİN - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. Delfin Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır

Orta çağ, George dönemi mimarisi ve modern mimarinin büyüleyici bir birleşimi olan Dublin, zengin bir tarihi, efsanevi bir yazın geleneği, mükemmel alışveriş, yemek ve gece hayatı merkezleri ve tabi ki müthiş karakterleriyle her şeyi bulabileceğiniz bir şehir. En görkemli müzelerden modern eğlence merkezlerine kadar, Dublin şehir merkezi ve semtlerinde keşfedecek pek çok cazibe merkezi bulacaksınız. İster spor, tarih, sanat veya edebiyatla ilgileniyor olun, ister tarihi İrlanda ülke mirası yolunu gezmek, hayvanat bahçesi ziyaret etmek, bir şatoda yemek yemek veya Dublinli ünlü müzisyenlerinin izini sürmek isteyin, Dublin'de herkese göre bir şey var! İrlanda'nın nefes kesen doğasını keşfetmek için Dublin dışındaki yerleri görmeyi de ihmal etmeyin.

Delfin English School Dublin, Dublin'in göbeğinde bulunan O'Connell ana geçidinin hemen yanında ve şehrin sembolü haline gelen Spire anıtına birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Temple Bar'a 10 dakika, tarihi Trinity College Dublin'e 15 dakika ve şehrin halka açık ana parklarının herhangi birine, St. Stephen's Park veya Phoenix Park'a sadece 20 dakika yürüyerek varabilirsiniz. Toplamda 27 sınıfa sahip olan okulumuzda en küçük yaş 16' dır ve sınıf mevcudu maksiumum 15 kişiden oluşmaktadır. 

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.