Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Boston Harvard Square - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - BOSTON - HARVARD SQUARE

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN BOSTON HARVARD SQUARE DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Harvard Square'deki okulumuz, hem Harvard Üniversitesi hem de MIT'nin bulunduğu entellektüel bir kent olan Cambridge'de yer almaktadır. Farklı yoğunluk seviyelerindeki genel İngilizce kurslarından birini seçin, Sınav Hazırlık kurslarımızdan birine katılın veya İş İngilizcesi kurslarımız ile CV’nizi geliştirin. Boston şehir merkezindeki yurtlarımızdan birinde kalabilir veya Boston bölgesinde yaşayan bir ailenin yanında yaşayabilirsiniz. Cambridge ve Boston sizin rahat hissetmenizi sağlayacak öğrenci odaklı iki yerdir. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

SUNDUKLARIMIZ

  • +16 yaş üzeri
  • ort. öğrenci yaşı 24
  • max. öğrenci sayısı 15 Öğrenci
  • Uluslar arası millet karışımı 63 
  • Tam donanımlı multimedya araçlarına sahip 13 sınıf.
  • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir
  • Kabinlerin içinde bulunan 12 bilgisayar ile medya laboratuvarı.
  • Ücretsiz kablosuz internet tüm binada mevcuttur.
  • Okul merkeze 5-10 dakika uzaklıktadır.
  • Okul, Cambridge ve Boston arasında kolay ulaşım sağlanması için kırmızı hattaki MBTA otobüs durağından bir blok uzaklıktadır.

 

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital