Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
OHLA - Orlando - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

OHLA - ORLANDO

Open Hearts Language Academy, 19 yılı aşkın bir süredir olağanüstü ESL programları ve dil hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası öğrencilerin ABD'de İngilizce öğrenmeleri için tasarlanmış kapsamlı İngilizce dil programlarını sunuyoruz. Dil programlarımız, iletişim becerilerini geliştirmeyi ve Amerikan Kültürü bilgilerini arttırırken İngilizce konuşmayı öğrenmeyi isteyen uluslararası öğrenciler için mükemmeldir.

OHLA-Orlando kampüsümüz, Orlando şehir merkezinin güneybatısında, Metro West'de bulunur. Konumu, ödüllü peyzaj ve temiz bir çevre sunuyor. Bu çevre, yaşamak ve ziyaret etmek ve tabii ki okumak için Orlando'nun en güzel yerlerinden biri olan Metro West'i muhafaza etmiştir.

Mahalle 1980'lerde bir ticaret, konut ve yerleşim bölgesi olarak geliştirildi; İnsanların yaşayabileceği, çalışabileceği ve oynayabileceği bir yer. Günümüzde 9.600'den fazla konut bulunmaktadır.

OHLA'nın Orlando kampüsü, Orlando'nun Metro Batı bölgesinde yer almaktadır. Bu kampüs bir alışveriş merkezine bitişiktir ve bir dizi restoran, fitness salonu, mağaza vb. Sunmaktadır.

2016 yılında inşa edilen OHLA Orlando Kampüsü;

 • Stratejik olarak merkezi konum
 • Modern tesisler
 • Geniş sınıflar
 • Bilgisayar laboratuarı
 • Öğrenci salonu ve ortak kullanım alanları
 • ÜCRETSİZ Kablosuz internet bağlantısı
 • Açık ve çevre dostu ortam
 • OHLA Orlando Campus'daki başarılı öğrenciler, hem Central Florida Üniversitesi'ne hem de Orlando'da bulunan Full Sail Üniversitesine doğrudan giriş kazanabilirler. Her kurum,
 • TOEFL ve / veya IELTS yerine OHLA'nın İleri Düzey 2 seviyesinin tamamlandığını kabul eder.

Ek bünyesindeki hizmetler;

 • Sports Grill, Marco's Pizza, Habaneros Meksika Restoranı, Itar Bistro Market, vb. Gibi restoranlar
 • Fast Food Restaurants, Metro ve Taco Bell,Jimnastik salonu,Bakkal,Bankalar,Toplu taşıma araçlarına kolay erişim,Çok sayıda mağaza
 • 66 ülkeden öğrenciler.
 • Amerika'daki üniversite ortaklıkları.
 • Miami ve Orlando'daki yerler.
 • 19 yıllık tecrübesi.
 • Miami'de en iyi 6 yıl sonraki dil okulu.

NEDEN OHLA ?

 • Open Hearts Language Academy'nin misyonu kişisel, mesleki veya akademik hedefler için olsun dilsel hedeflerine ulaşmada öğrencilerine meydan okuyan ve destekleyen bir öğrenme deneyimi sunmaktır.
 • Nitelikli öğretmenlerimiz, akademik öğrenmeyi güçlendiren ve öğrencilerimizin dil yaratıcılığını keşfetmesini mümkün kılan bir öğrenci merkezli ortamı sağlamaya çalışmaktadırlar. Kapsamlı bir müfredat, seçkin öğrenci hizmetleri, kusursuz kurumsal imkanlar ve İkinci Dil Olarak İngilizce için yenilikçi teknoloji sunmak için gerekli kurumsal kaynakları tahsis ediyoruz.
 • Bilgili ve özverili personelimiz, öğrencilerin İngilizce dil eğitimlerinden her zaman memnun kalmalarını ve topluluğa başarıyla entegre olmalarını sağlar.
 • Birincil önceliğimiz öğrencilerin başarısıdır. Bireysel öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanmak, OHLA'daki dil kurslarını hem anlamlı hem de etkili kılmaktadır. OHLA, Miami'deki en iyi İngilizce okulları arasındadır ve bilgili, yakışıklı ve kendine güvenen İngilizce Konuşmacılar üretmek için gerekli en yüksek öğretim standartlarını sürdürürüz. OHLA'nın programları unutulmaz ve uyarıcı bir dil, kültür ve eğlence karışımıdır! Enfes tesislerimiz, samimi ortamımız ve samimi sınıf ortamlarımız, bizi Miami'nin önde gelen İngilizce Okulu haline getiriyor.
 •  Kişisel İngilizce dil öğretimi ve çalışma hizmetleri ile yüksek standartta öğrenci odaklı müfredat ve öğretim sunuyoruz.

Ayrıca, uluslararası öğrencilere, Enstitünün dışındaki etkinlikler ve sosyal deneyimler yoluyla Birleşik Devletler kültürünü kavrayabiliyoruz.
En iyi şeylerden biri, öğrencilerin birçok farklı ülkeden OHLA'da eğitim görmeye gelmesi, bu nedenle deneyimlerini farklı kültürel geçmişe sahip öğrencilerle paylaşma ve karşılaştırma

fırsatına sahip olmanızdır.

 • TEST HAZIRLIK PROGRAMLARI

Genel ESL derslerine ek olarak, TOEFL, IELTS ve Cambridge Sınavına hazırlık kursları da sunuyoruz. Bazı öğrencilerimiz, GRE veya GMAT gibi testlere hazırlık amacıyla İngilizceyi zenginleştiriyorlar. Özel İngilizce Dersleri [bire bir sınıflar] da mevcuttur.

 • GENÇLİK KAMP PROGRAMLARI

OHLA, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin güzel şehrimiz Miami'ye geldiği çok büyük ve başarılı bir Gençlik Kampı programları yürütüyor. Günlük aktiviteleri izleyen İngiliz sınıfları ve Orlando gibi isteğe bağlı hafta sonu etkinlikleri yıllar boyu yüzlerce öğrenciyi ağırladı bu inanılmaz programı oluşturuyor.

Gençlik kamplarımız, 13-17 yaş aralığındaki öğrenciler için tasarlanmıştır. Bunlar, dil derslerinin, etkinliklerin ve evde kalma veya ikamet konaklamalarının mükemmel uyumunu sağlayan eksiksiz paket programlardır. Bu programlar Temmuz ve Ağustos ayında kullanılabilir.

OHLA AKTİVİTELERİ

Open Hearts Language Academy, öğrencilerin İngilizce Dilinde pratik yapmalarını ve çalışanlarla etkileşim kurmalarını sağlayacak bir dizi etkinlik sunar. Grup liderliğindeki etkinlikler haftada üç kez sunulmaktadır.

Etkinlik Takvimi: Pazartesiden Çarşamba ve Cuma günleri 1:30 ile 17:00 arası. Orlando kenti, ziyaretlerden tema parklarına, Orlando'daki ünlü outlet mağazalardan birinde alışveriş öğleden sonrasına kadar değişen sayısız etkinlikler dizisi sağlayan dünyanın en büyük turistik yerlerinden biridir.

 OHLA

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital