Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
CHAMBER COLLEGE - Malta - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster
CHAMBER COLLEGE - MALTA

Chamber College Malta Dil Okulu, Malta adasındaki Gzira şehrindedir. Gzira, Malta’da ki en ünlü ticaret ve alışveriş merkezi olan Sliema’ya çok yakındır. Konumundan dolayı adada gidilmesi gereken yerlere ulaşım sadece 5 dakikalık mesafedir.

Gzira bir öğrenci şehri olarak ta bilinmektedir. Malta Üniversitesi ile yan yana eğitim verdiklerinden dolayı etrafı üniversitesi binası ve yurtlarıyla çevrilidir. Yirmi yedi sınıftan oluşan Chamber College Malta Dil Okulu öğrencilerin rahat rahat ders yapmaları için gerekli konfor sağlanarak tasarlanmıştır. 14 Şubat 2005 tarihinde kurulan Chamber College Malta Dil Okulu dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilere eğitim imkanı sağlamıştır. Gerek okul sınırları içinde gerekse okul dışında öğrencilerin eğitimleri için gerekli özveriyi sağlamışlardır.

Her seviye ve her sınav için kendi alanında uzman eğitmen kadrosu ile eğitim vermektedir. Chamber College Malta Dil Okulu haftalık etkinlik programları ile öğrencilerin iyi vakit geçirmelerini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Chamber College Malta Dil Okulu dil öğrenmek için ve eğlence amaçlı gelinebilecek en güzel okullardandır.

Chamber College Malta ülkesinde bulunan dil kurslarından biridir. Genç ve dinamik kadrosu ve yapısı ile en ekonomik dil eğitimi imkanı sağlamaktadır.

Chamber College eğitim binası Malta Üniversite ile yan yanadır. Chamber College İngilizce dil okulunda eğitim alan öğrenciler binanın hemen yanında bulunan Malta Üniversitesi’ne ait olan yüzme havuzlarından, spor salonlarından, futbol sahalarından ve koşu parkurlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

The Chamber College dil okulunda modern teknolojik imkânlar ve farklı metotlar ile eğitimlerin daha eğlenceli olmasını sağlamaktadırlar. Okul sonrasında ise Malta adasını, mimari yapısını, o adanın kültürünün tanınması sağlanarak, diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışıp onlarla kaynaşmak için sıcak ortamlar oluşmaktadır. Harika doğası ve uygun fiyatları ile Chamber College birçok insanın dikkatini çekmiş durumdadır. Harika doğası olan Chamber College hem turizm amaçlı hem de eğitim amaçlı son yıllarda tercih edilme nedenleri arasında gösterilmektedir.

Chamber College eğitime gönül vermiş profesyonel ekibi sayesinde hayatınız boyunca sizi geliştirecek ve hayatınız boyunca size referans olacak bir eğitim hayatının sebepleri olacaklardır.

Malta Adası 

Malta adası bir ada ülkesi olmasından dolayı sürekli yaz mevsimi yaşanmaktadır. Ada olmasından dolayı deniz avantajı vardır. Sayısız yaz okulları, dil kursları vardır.

Malta Adası eğitim hayatının ve eğlence hayatının doruğunu yaşayacağınız güzellikte bir ada ülkesidir. Çok fazla dil okulu olmasından dolayı dünyanın bütün ülkelerinden dil öğrenmek için gelen çok fazla öğrenci vardır. Malta adası dil eğitimi için çok güzel bir adadır.

İngiltere veya Amerika gibi ülkelerin iklimleri değişkenlik gösterdiğinden ve yaşam şartları pahalı olmasından dolayı oralarda yaşamak biraz daha zordur. Ama Malta adası çoğu ülkeye göre ikliminden dolayı mevsimler daha yumuşaktır. Malta Adası ılıman harika iklimi ve enfes plajları ile güneşi iliklerinizde hissedeceğiniz müthiş bir yaşam merkezidir.

Malta Adası yılın her mevsimi tatil yapabileceğiniz bir adadır. Siz de eğitim ve tatili bir arada yaşamak isterseniz mutlaka Malta Adasına gelmeniz gerekmektedir. Anadolu dil okulları sayesinde Malta Adası hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz. Oradaki sosyal yaşam, eğitim durumu, okulların kalitesi gibi yorumları da rahatlıkla alabilirsiniz.

ÜLKELERE GÖRE MİLLET DAĞILIMI 2016

İtalyan % 6     Brezilya % 6          İsviçre  % 7    Almanca   % 7     Japonca   % 7

Koreli   % 9    Kolombiyalı  % 9  Türk % 10       İspanyol   %13    Diğer % 26


chambercollege

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 110 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital