Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EC - Malta - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EC

1991'den beri öğrencilerin küresel bir toplumda başarılı olmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.25 yılda çok şey olabilir. İnsanlar doğduğundan, yürümeyi, konuşmayı ve diğer önemli başarıların başında geldiğini öğreniriz. 25 yıllık yaşamımızda büyümekte, öğrenirken, zorluklarla yüzleşiyoruz; Biz harika şeyler yapabiliriz.

EC'nin hikayesi farklı değil.

Öğrenme isteği ve ufukları genişletme arzusu köklerimizde. EC ailesinin girişimci vizyonu ve hırsından, Malta'nın güneşle öpüşülen sahillerinin ötesine geçen ilk adımlarımıza kadar, değerlerimize sadık kaldık ve öğrencilerin küresel bir toplulukta başarılı olmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

2016 yılı, EC English Language Centres'in 25. yıldönümü! 1991'de Malta'daki ilk okulumuzun açılışından bu yana, büyük hayal ettik, tüm dünyadan insanları bir araya getirdik ve onlara kendi benzersiz hayallerini gerçekleştirmek ve başarılı olmak için ihtiyaç duydukları dili öğrettiler. Sonuç, potansiyellerle dolu daha büyük, daha heyecan verici bir dünyadır - ve gerçek anlamda küresel vatandaşlardır!

Bu inanılmaz bir yolculuktu ve EC'nin önümüzdeki 25 yıl için çok heyecanlıyız.

Neden kendi hikayenizi bugün başlatmıyorsunuz ..

EC- MALTA

Malta'ya Gelmeden Önce
Bir Bakışta
EC deneyiminiz okuldaki ilk gününüzden çok daha önce başlar; Kursunuzu hazırladığınız andan itibaren mümkün olan en iyi ve sorunsuz öğrenci yaşamına hazırlanmanıza yardımcı olmak için orada olacağız.

Özellikle ilk kez yalnız seyahat ediyorsanız, yeni bir ülkeye gelme düşüncesinin stresli olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle haftanın 7 günü, günde 24 saat rehberlik ve destek için orada bulunuyoruz.

Varış ya da kalışınız sırasında herhangi bir noktada acil telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz (kurs rezervasyonunuzda bu numaraya vereceğiz). Gelişinizi basit ve stressiz bir deneyim haline getireceğiz.

Malta'da İngilizce öğrenin
Küçük ve keşfetmek kolay Malta, İngilizce öğrenmek için sevimli ve dostça bir yer. Sahilde rahatlayın ya da adanın birçok ilgi çekici yerinden birini ziyaret edin. Malta yüzünüzde bir gülümseme asla başarısız olmaz. Güneşli ve parlak sadece Malta tarihin içinde batmış ve neolitik tapınaklardan berrak denize doğru harika doğal güzelliğe sahiptir.

EC Malta, küçük bir koyun çevresinde inşa edilmiş eğlenceli bir turistik tesis olan St. Julian's'da yer almaktadır. Okul parlak, modern ve yıl boyunca etkinlikle doludur. Öğretmenlerimizden ve personelimizden sıcak bir karşılama bekleyin.

Okullarımız
Okullarımız modern, konforlu, doğal ışık dolu ve en son öğrenme teknolojisi ile donatılmıştır. Rahatken, keyifli bir ortamda daha iyi öğreneceğini biliyoruz.

Sunduklarımız

  • Parlak, modern sınıflar
  • Etkileşimli beyaz tahtalar da dahil olmak üzere en son teknolojiler
  • Dinlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla konuşurken çalıştığınız öğrenci salonları
  • Ekstra çalışma için kütüphane olanakları
  • Her okulda ücretsiz kablosuz internet artı çok sayıda internet bağlı bilgisayar.

EC

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 110 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital