Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EC - Bristol - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EC

Dünyanın bir dili varsa, İngilizce'dir. İngilizce, İnternetin, kitapların, gazetelerin, uluslararası iş ve akademisyenlerin, bilim, teknoloji, diplomasi, spor, havalimanları ve hava trafiği kontrolü, uluslararası yarışmalar, pop müzik ve reklamın ana dili.

Bu, gittikçe artan bir etki yarattığımız endüstrinin kapsamı.

EC, dünyanın en iyi İngilizce konuşulan destinasyonlarında, Montreal'de Fransızca ile birlikte üstün İngilizce dil programları sunmaktadır.

Ürünlerimizi, ilişkilerimizi ve insanlarımızı geliştirme konusundaki tutkulu taahhütlerimiz organizasyonumuzun büyümesine ve güçlenmesine ve şimdi beş ülkede, üç kıtada olmak üzere 20'den fazla destinasyonda faaliyet göstermesine neden oldu.

1905 yılına dayanan kaliteli bir eğitime dayalı bir geçmişi olan EC, Malta'daki en prestijli iki özel okuldan ödünç alındı.

Günümüzde, markamız giderek büyüyen uluslararası dil seyahat uzmanları ağı tarafından dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere tanınmaktadır, güvenilir ve tanıtılmaktadır.

EC- BRISTOL

Bristol'de İngilizce öğrenin
Güney Batı İngiltere'nin en büyük şehri ve Londra'ya iki saatten az mesafede olan Bristol, yeşil, tarihi ve genç bir atmosfere sahiptir (İngiltere'nin en iyi üniversitelerinden birine ev sahipliği yapmaktadır). Bristol, canlı, eğlenceli ve İngiltere'nin en güzel kırsalının çevresinde her yönden uzanan bazılarına sahiptir.

EC Bristol, geniş derslikler ve buzzy ortak kullanım alanları olan modern ve şık bir İngiliz okuludur.

Queen Square'in merkezi fakat sakin bir yerinde bulunan Bristol'a harika kılan her şeyden yürüme mesafesinde olacaksınız.

Profesyonel, güler yüzlü personel sizin ihtiyaçlarınıza adamıştır ve amacınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm yardım, rehberlik ve teşviki sağlayacaktır.

EC Bristol'da vatandaşlık karması
Öğrencilerimiz dünyanın dört bir yanından geliyor. Farklı kültürleri öğrenir, dünya görüşünü genişletir ve İngilizce becerilerinizi birlikte geliştirirken ve geliştirirken kalıcı dostluklar kurarsınız. Öğrencilerimizin hangi ülkelerden geldiğini görün.

Dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla tanışmak, iletişim kurmak için İngilizce'yi kullanmanız gerektiğidir. İngilizce'nizi ne kadar çok kullanırsanız o kadar hızlı gelişirsiniz.

Başarının garantisi
EC Sözleri çok basittir. İngilizce'niz gereken hızla gelişmiyorsa, hedef seviyenize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz ek destek ve dersleri ücretsiz olarak vereceğiz.

Okullarımız
Okullarımız modern, konforlu, doğal ışık dolu ve en son öğrenme teknolojisi ile donatılmıştır. Rahatken, keyifli bir ortamda daha iyi öğreneceğini biliyoruz.

Sunduklarımız

 • Parlak, modern sınıflar
 • Etkileşimli beyaz tahtalar da dahil olmak üzere en son teknolojiler
 • Dinlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla konuşurken çalıştığınız öğrenci salonları
 • Ekstra çalışma için kütüphane olanakları
 • Her okulda ücretsiz kablosuz internet artı çok sayıda internet bağlı bilgisayar.

AKTİVİTELER

 • Hedefinizden en iyi sonucu alın ve zamanınızı en iyi şekilde kullanın. Bir AK öğrencisi olarak, ücretsiz bir karşılama etkinliğine davet edileceksiniz ve konaklamanız süresince çeşitli sosyal ve eğlence etkinliklerinin tadını çıkaracaksınız. Mevcut birçok etkinlikten bazıları şunlardır:
 • Film Gecesi
  Film izleyip diğer öğrencilerle tartışın
 • Bristol Süspansiyon Köprüsü Yürüyüşü
  Clifton'dan Bristol'ın en iyi manzaralarını görün 
 • Pub Quiz
  Diğer bir öğrenciye pub quiziyle katılın ve bir ödül kazanın!

 EC

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım