Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EC - Brighton - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EC

Dünyanın bir dili varsa, İngilizce'dir. İngilizce, İnternetin, kitapların, gazetelerin, uluslararası iş ve akademisyenlerin, bilim, teknoloji, diplomasi, spor, havalimanları ve hava trafiği kontrolü, uluslararası yarışmalar, pop müzik ve reklamın ana dili.

Bu, gittikçe artan bir etki yarattığımız endüstrinin kapsamı.

EC, dünyanın en iyi İngilizce konuşulan destinasyonlarında, Montreal'de Fransızca ile birlikte üstün İngilizce dil programları sunmaktadır.

Ürünlerimizi, ilişkilerimizi ve insanlarımızı geliştirme konusundaki tutkulu taahhütlerimiz organizasyonumuzun büyümesine ve güçlenmesine ve şimdi beş ülkede, üç kıtada olmak üzere 20'den fazla destinasyonda faaliyet göstermesine neden oldu.

1905 yılına dayanan kaliteli bir eğitime dayalı bir geçmişi olan EC, Malta'daki en prestijli iki özel okuldan ödünç alındı.

Günümüzde, markamız giderek büyüyen uluslararası dil seyahat uzmanları ağı tarafından dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere tanınmaktadır, güvenilir ve tanıtılmaktadır.

Amacımız, öğrencilerin küresel bir toplulukta başarılı olmalarına yardımcı olduklarını belirtti. Bu, var olma sebebimizi ve dünyada sahip olmak istediğimiz etkiyi tanımlıyor.

Ülkeler, zaman dilimleri ve organizasyonumuzun her bölümünde bu basit ifade ekibimize ilham verir ve odaklanır.

EC- BRIGHTON

Brighton de İngilizce öğrenin
Brighton, zengin ve canlı bir kültüre sahip, Londra'nın daha serinletici, küçük kardeşidir. Bu modaya uygun, kozmopolit varış noktası, modern bir kentin tüm cazibe merkezlerine ve ayrıca dünyanın en iyi 10'undan birinde oy alan bir plaja sahiptir.

Parlak, şık ve modern olan EC Brighton, ikonik Brighton İskelesi, The Royal Pavilion, The Lanes'in bulunduğu sahil şeridi ve inanılmaz çeşitlilikte restoran, bar ve kulüp ile bu hedefi çok popüler kılan her şeyden sadece iki dakika uzaklıkta.

EC Brighton, kaliteli eğitim ve mükemmel öğretmenler konusunda uluslararası bir üne sahiptir. Okulda bulacağınız samimi ve profesyonel atmosfer, onu İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer haline getiren şeydir.

EC Brighton'da vatandaşlık karması
Öğrencilerimiz dünyanın dört bir yanından geliyor. Farklı kültürleri öğrenir, dünya görüşünü genişletir ve İngilizce becerilerinizi birlikte geliştirirken ve geliştirirken kalıcı dostluklar kurarsınız. Öğrencilerimizin hangi ülkelerden geldiğini görün.

Okullarımız

  • Okullarımız modern konforlu doğal ışık dolu ve en son öğrenme teknolojisi ile donatılmıştır. Rahatken, keyifli bir ortamda daha iyi öğreneceğini biliyoruz.

Sunduklarımız

  • Parlak, modern sınıflar
  • Etkileşimli beyaz tahtalar da dahil olmak üzere en son teknolojiler
  • Dinlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla konuşurken çalıştığınız öğrenci salonları
  • Ekstra çalışma için kütüphane olanakları
  • Her okulda ücretsiz kablosuz internet artı çok sayıda internet bağlı bilgisayar.

EC

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım