Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EC - San Diego - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EC

Dünyanın bir dili varsa, İngilizce'dir. İngilizce, İnternetin, kitapların, gazetelerin, uluslararası iş ve akademisyenlerin, bilim, teknoloji, diplomasi, spor, havalimanları ve hava trafiği kontrolü, uluslararası yarışmalar, pop müzik ve reklamın ana dili.

Bu, gittikçe artan bir etki yarattığımız endüstrinin kapsamı.

EC, Montreal'in Fransızca'sı ile birlikte dünyanın en iyi İngilizce konuşulan destinasyonlarında üstün İngilizce dil programları sunmaktadır.

Ürünlerimizi, ilişkilerimizi ve insanlarımızı geliştirme konusundaki tutkulu taahhütlerimiz organizasyonumuzun büyümesine ve güçlenmesine ve şimdi beş ülkede, üç kıtada olmak üzere 20'den fazla destinasyonda faaliyet göstermesine neden oldu.

1905 yılına dayanan kaliteli bir eğitime dayalı bir geçmişi olan EC, Malta'daki en prestijli iki özel okuldan ödünç alındı.

Günümüzde, markamız giderek büyüyen uluslararası dil seyahat uzmanları ağı tarafından dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere tanınmaktadır, güvenilir ve tanıtılmaktadır.

Amacımız
Amacımız, öğrencilerin küresel bir toplulukta başarılı olmalarına yardımcı olduklarını belirtti. Bu, var olma sebebimizi ve dünyada sahip olmak istediğimiz etkiyi tanımlıyor.

Ülkeler, zaman dilimleri ve organizasyonumuzun her bölümünde bu basit ifade ekibimize ilham verir ve odaklanır.

EC- SAN DİEGO

San Diego de İngilizce öğrenin
Harika kaliforniyalı iklimi ile San Diego, açık hava yaşam tarzını rahatlattı ve harika manzara öğrencilere öğrenim için benzersiz bir fırsat sunuyor. Resimli kartpostallı evler, altın kumsallar, tenha koylar ve engebeli manzara Kaliforniya yaşam biçiminin inanılması gereken bir deneyim.EC San Diego, müthiş sörfçülerin ve güneş kumsallarının bulunduğu lüks alışveriş merkezleri ve ünlü plajları ile tanınan La Jolla'nın güzel bölgesinde yer almaktadır.Okulun aydınlık sınıfları, geniş öğrenci salonu ve okyanus manzaralı açık teras, EC San Diego'ya özgü, rahat Kaliforniyalı atmosferi yaratmaya yardımcı olur.EC San Diego, her öğrenciye uygun geniş bir İngilizce dil kursu sunmaktadır.

Öğrencilerimiz dünyanın dört bir yanından geliyor. Farklı kültürleri öğrenir, dünya görüşünü genişletir ve İngilizce becerilerinizi birlikte geliştirirken ve geliştirirken kalıcı dostluklar kurarsınız.

Okullarımız
Okullarımız modern, konforlu, doğal ışık dolu ve en son öğrenme teknolojisi ile donatılmıştır. Rahatken, keyifli bir ortamda daha iyi öğreneceğini biliyoruz.

Sunduklarımız

  • Parlak, modern sınıflar
  • Etkileşimli beyaz tahtalar da dahil olmak üzere en son teknolojiler
  • Dinlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla konuşurken çalıştığınız öğrenci salonları
  • Ekstra çalışma için kütüphane olanakları
  • Her okulda ücretsiz kablosuz internet artı çok sayıda internet bağlı bilgisayar.
  • 19 modern sınıf
  • Açık teras

 EC

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital