Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ZONI - Miami Beach - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ZONI 

Kuzey Amerika’nın en egzotik, heyecan verici ve hareketli yerlerinden biri olan Miami Beach, yıl boyunca muhteşem yaz kültürünün tadını çıkarırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir yerdir.

Kampüsümüz, tarihi Art Deco Bölgesi’nin kalbinde, beyaz kumsala ve plajın mavisine yakın bir mesafede yer almaktadır. Uzun öğleden sonraları dinlendirmek, arkadaşlarınızla konuşmak, insanları kaldırım kahvesinde izlemek veya bir caz barda harika sesler dinlemek. Sadece Miami’deki büyük etkinlikleri birçkaçıdır. Miami canlı bar ve kulüp sahneleri, akşam etkinlikleri için mükemmeldir. Günü plajda değerlendirmek, bronzlaşmak veya şehrin tropik lezzetini keşfetmek için zamaninizi Zoni Kampüsü’nde geçirmek isteyip istemediğinize karar verebilir, Miami Beach’in herkesi tatmin edecek seçenekleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Zoni Miami Beach

ESL öğrencileri için cazip bir seçenek haline getiren şey, sunduğumuz çeşitli ders seçenekleridir. Bir kolejde veya üniversitede eğitim görmek isteyenler için deneyimli eğitmenlerle TOEFL iBT ve Cambridge ESOL test hazırlık kurslarını sunuyoruz. İş düşüncesine sahip öğrencilerimiz için, İşletme dersleri için yoğun ESL programımız bulunmaktadır. Premium Yoğun İngilizce Programımız (PIEP), İngilizce becerilerinizin her yönünü olabildiğince çabuk geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Okulumuz, Miami Sahili’ndeki en ünlü ve popüler alanda bulunmaktadır; Güney Kumsalı.
SoBe olarak da anılan South Beach, Biscayne Körfezi ile Atlantik Okyanusu arasında uygun Miami şehrinin doğusundaki Miami Beach, Florida, kentinde bir mahalle. Alan, Miami Kumsalı’nın güneyindeki Hint Kıyısı’nın tüm bariyer adalarını kapsar.
Bu bölge, Carl G. Fisher, Lummus Brothers ve Collins Köprüsü inşaatının ikincisi olan John S. Collins’in geliştirme çabalarından ötürü 1910’lı yıllardan başlayarak geliştirilecek olan Miami Beach’in ilk bölümüdür. Bu bölge Anakarada ki, Miami ile plajlar arasındaki ilk hayati kara bağlantısıdir.
Bölgemiz, patlayan bir bölgesel ekonomi, artan turizm ve bölgenin çoğunu yıkan 1926 kasırgası da dahil olmak üzere, yıllar boyunca sayısız yapay ve doğal değişiklikler geçirmiştir.
Turistler genellikle Miami Sahili’ni Miami’nin bir parçası olarak görse de, gerçekte kendi belediyesidir. Miami ve Biscayne Körfezi’nin doğusunda bir bariyer adasında yer alan bu plaj tesisi çok sayıda ev sahipliği yapmaktadır ve dünyadaki en popüler bahar tatili partileri merkezlerinden biridir. Uzunluğu nedeniyle genelde iki ya da üç bölgeye ayrılmıştır, South Beach bugüne kadar daha popüler olmuş durumda.
Güney Plajı – Adanın güney ucunu 23’üncü Cadde’ye kadar.
Orta Plaj – Adanın orta kesiti, yaklaşık 23. Cadde’den 63. Cadde’ye. Genellikle basitçe “Miami Beach” olarak anılır.
North Beach – Adanın 63. caddeden itibaren kuzey ucunda bulunur.

SUNDUKLARIMIZ 

  • Okul Kapasitesi: 90 öğrenci
  • Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenciOkul Olanakları
  • Wifi,
  • Bilgisayar laboratuarı,
  • 20 Temel ve seçmeli kurslar,
  • Öğrenci salonu

 ZONİ

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital