Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
LSI - Boston - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

LSI

LSI, dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre'de de dil merkezlerimiz var. LSI, İspanya, İtalya, Meksika, Panama ve Kosta Rika'daki ortak dil okullarıyla da çalışır.

Tüm okullarımız modern ve en son teknoloji ile donatılmıştır. Onlar cazip şehir hedef merkezindedir.

LSI öğretmenleri sağlam öğretim becerilerine sahiptir ve tüm personel, tüm LSI öğrencilerine samimi ve yararlı bir hizmetin verilmesini sağlamak için özenle seçilmiştir. Çalışmalarınız boyunca size rehberlik etmek için yanındalar.

Öğrenmek istediğiniz dilde mevcut seviyeniz ne olursa olsun, bu web sitesi ihtiyaçlarınız ne olursa olsun sizi doğru dil kursuna götürecektir.

LSI'nin bir amacı ve amacı vardır: mümkün olan en iyi dil öğrenme deneyimini elde etmenizi sağlamak.

Web sitemiz Language Studies International (LSI) hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Deneyimlerimiz başarınızı garanti eder.

1965 yılından beri dünyanın her yerinden binlerce öğrenciyi başarıyla öğrettik.

LSI - BOSTON

ABD'nin en eski şehirlerinden biri olan Boston, kültürel mirasa zengindir ve ziyaretçilere, görmek ve yapmak için çok şey sunar. Güzel Sanatlar Müzesi'nden Boston Common'daki skalaya kadar, Fenway Park'ta bir beyzbol oyununa katılmak için Boston, herkes için bir şeyler var - ABD'de İngilizce öğrenmek istiyorsanız ideal bir yer.

LSI Boston, metro, otobüs ve banliyö tren istasyonlarının yakınında, Chinatown ve Theatre and Financial Districts sınırları üzerinde yer almaktadır. Dil okulumuz, bir öğrenci kaynağı kütüphanesi, internet erişimine sahip bir bilgisayar odası ve bir öğrenci salonu da dahil olmak üzere, İngilizce eğitiminde size yardımcı olacak mükemmel olanaklar sunmaktadır. TOEFL sınav hazırlık kurslarını ve daha genel ESL programlarını sunuyoruz.

BOSTON'DA OKUMAK

Boston Massachusetts eyaletinin kıyısında New England'ın kalbinde yatıyor. Boston, 400'den fazla üniversite, kolej ve yüksek öğrenim kurumlarından övünen bir eğitim ve kültür merkezi olarak ünlüdür. New England'a özgü sonbahar yeşilliklerinin nefes kesen renkleri, ancak yılın her zamanında, New England ziyaret etmek için güzel bir yer.

LSI Boston dil okulu, metro, otobüs ve banliyö tren istasyonlarının yakınında, Chinatown ve Theatre and Financial Districts sınırlarında yer almaktadır. Yönetimle ve diğer profesyoneller için, bire bir iş İngilizcesi dersleri ve yoğun Kompakt Kurslar'dan şehrinizi keşfetmek için size daha fazla boş zaman tanıyan Mini Grup kursumuza kadar çeşitli yönetici İngilizcesi kursları sunuyoruz. Okulumuz profesyonel İngilizce öğrencileri için tam donanımlı olup, bir öğrenci kaynağı kütüphanesi, internet erişimi ve bir salon da dahil olmak üzere olanaklara sahiptir.

OKUL ÖZELLİKLERİ

Yaş Ortalaması  : 24 yaş Sınıfın Sayısı  : 9 Sınıf
Kurs Süresi   : 2 - 52 hafta Transfer  : Var
Kurs Başlangıç  : Her Pazartesi Toplam Kapasite  : 135 kişi
Ders Saatleri  : 09:10 ile 16:05 En Yakın  : Merkeze 10 Dk.
Ders Süresi : 50 Dakika Seviye Tespit  : İlk Gün Uygulanır
Dil Seviyesi  : Başlangıç ​- İleri Düzey Sertifika  : Var

 

SOSYAL AKTİVİTELER

PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
Hafta 1 Shabu-Zen Uzak Doğu lokantası Sinema gecesi Revere Plajı'nda Piknik Deniz ürünleri lokantası ICA sanat müzesini ziyaret edin Cambridge Nehri Festivali'nde müzik, sanat, yemek ve kültür (ücretsiz giriş) SoWa Sanatçı Pazarı'nı ziyaret edin
Hafta 2 Spor günü Meksika yemekleri gecesi Scooper Bowl 'yiyebildiğin kadar ye' dondurma festivali! Güzel Sanatlar Müzesi Kore yemekleri gecesi Tim ve Sasha ile Paintball Boston Ejderha Kayıklar Festivali
Hafta 3 Boston Harbor Hotel'de canlı müzik Cirque du Soleil şovu Gizemli aktivite; sürprizlere hazır olun! Saat 14:00'te okulda buluşalım Boston'un tarihi mekanlarına yürüyüş turu Esplanade'de cuma gecesi ücretsiz film; piknik sepetinizi getirin! Cod ve Provincetown'a hafta sonu gezisi Six Flags eğlence parkı
Hafta 4 Boston Limanı Festivali'nde eski tip büyük yelkenli gemileri görün Red Sox beyzbol maçı İtalyan yemekleri gecesi On Lobutlu Bowling SkyZone Salonu'nda Trampolin New York'a hafta sonu gezisi Charles Nehri'nde Kano!


YAŞAM MALİYETİ

2 Litre Su

1.5 USD

1 Ekmek

2.5 USD

1 Litre Süt

1 USD

Soda

2 USD

Bira

4 USD

 

 OLANAKLAR

 • Kablosuz internet
 • +16 yaş üzeri
 • Öğrenci Mikrodalga
 • Öğrenci Dolabı
 • E-Öğrenme Sistemi
 • Öğrenci Yurdu
 • Otomatik Satış Makineleri
 • Çatı güvertesi
 • Dersler süresince çeşitli günlük durumlardaki iletişim becerilerinizi hızla geliştirirsiniz. Her gün 2 derste, aşağıdaki alanları kapsayacaksınız: gramer, kelime bilgisi, telaffuz. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularında yoğunlaştığınız 2 derste. Bir metin kitabı ve rol plakaları, orijinal malzemeler, gazeteler ve dergiler gibi çeşitli materyaller ve alıştırmalar kullanıyorsunuz.

ÜLKELERE GÖRE MİLLET DAĞILIMI

 • Brezilya 15%  Çin 3%  Kolombiya 12% Fransa 5%  Italya  4%  Japon  15%   Kore (Güney) 10%    Meksika  2%
  Suudi Arabistan 5%  İspanya 2%  İsviçre 7%  Tayvan 6%   Tayland 4%   Türkiye 8%   Diğer 2%

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital