Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ILSC - Montréal - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ILSC - MONTREAL

Paris'in dışında dünyanın en büyük Fransızca konuşulan şehri olan Montreal'de İngilizce veya Fransızca öğrenin; burada eski Avrupa cazibesinin ve canlı kentsel kültürünün eşsiz karışımından keyif alacaksınız. 3,8 milyon kişinin bulunduğu bu metropol her iki resmi dilde de günün her saati kültür sunuyor. Sanatlar, film, yemek ve moda hakkında tutkulu iseniz, şehre girer girmez şehre aşık olacaksınız. Kentin eski dünya mimarisini ve modern stilini, çok şık alışveriş bölgeleriyle ve yemyeşil parklarla keşfedebilirsiniz. Kentin eşsiz karakteri Fransız, İngilizler ve 80'den fazla ülkenin göçmenleri tarafından büyüleyici bir kültür ve çeşitlilik karışımı yarattı.Kampüsümüz, bir aile hissine sahip butik boyutlu bir okuldur; Hızlı bir şekilde tüm personelimizi ve birçok öğrencimizi tanıyacaksınız.
İki dilde çeşitli aktiviteler sunuyoruz. İster İngilizcenizi, Fransızcayı ya da her ikisini de öğreniyorsunuz, Montreal'de herkes için bir şeyler var!
İki dilli kampüsümüzdeki Fransız ve Montréal dersleri, Gönüllülük Deneyimi Programı (İngilizce veya Fransızca olarak mevcuttur), Ingilizce Yoluyla Yiyecek-İçecekleri, Fransa'dan Moda ve Tasarım derslerine kadar pek çok ders ve program bulunmaktadır!
Quebec'te CELTA'yı teslim etmek için Cambridge Üniversitesi tarafından akredite edilmiş tek merkezimizdir.
Fransızca öğretmek isterseniz, CEFLE Programımız sizi bir kariyer eğitimi fransızına hazırlayacaktır.

SUNDUKLARIMIZ

 • ILSC-Montréal'in kampüsü, Old Port'un yakınında, eski Montréal'in kalbinde ve toplu taşıma, parklar, alışveriş ve daha pek çok alanda kurulmuştur!
 • Kampüsümüz, bir aile hissine sahip butik boyutlu bir okuldur; Hızlı bir şekilde tüm personelimizi ve birçok öğrencimizi tanıyacaksınız.
 • İki dilde çeşitli aktiviteler sunuyoruz. İster İngilizcenizi, Fransızcayı ya da her ikisini de öğreniyorsunuz, Montreal'de herkes için bir şeyler var!
 • İki dilli kampüsümüzdeki Fransız ve Montréal dersleri, Gönüllülük Deneyimi Programı (İngilizce veya Fransızca olarak mevcuttur), Ingilizce Yoluyla Yiyecek-
 • İçecekleri, Fransa'dan Moda ve Tasarım derslerine kadar pek çok ders ve program bulunmaktadır!
 • Quebec'te CELTA'yı teslim etmek için Cambridge Üniversitesi tarafından akredite edilmiş tek merkezimiziz.
 • Fransızca öğretmek isterseniz, CEFLE Programımız sizi bir kariyer eğitimi fransızına hazırlayacaktır.

GÖRÜLMESİ VE YAPILMASI GEREKENLER

 • Okul sonrası aktiviteleri
  ILSC'de arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve okul sonrası aktivitelerle Montréal'i keşfedebilirsiniz. Faaliyetler mevsime göre değişir ve bisiklet, rollerblading, St. Lawrence nehirinde kano, kayak, paten, sinema geceleri, yerel restoranlar ziyareti ve daha fazlasını içerir! Öğleden sonraki aktiviteler genellikle az ücretlidir ve bir ILSC öğretmeni ya da aktiviteler koordinatörü sizin kılavuzunuz olacaktır.
 • ABD'ye seyahat
  Bazı hafta sonu gezileri arasında alışveriş ya da diğer etkinlikler için ABD'ye seyahat yer alır. Kanada'da öğrenim görürken ABD'ye girmeyi planlıyorsanız, ayrı bir ABD Vizesine ihtiyacınız olacaktır. Çoğu öğrenci için bu, Kanada'ya gelmeden önce organize edilmelidir. Batı Avrupa Ülkeleri ve Japonya'daki öğrencilerin sınırda ABD Göçmenlik görevlisi arasından bir tane alabilmeleri için önceden bir ABD Vizesi düzenlemeleri gerekmez. Ayrıca, tüm pasaportların en az 6 ay geçerli olması ve makinenin okunabilir olması gerekir.
 • Hafta Sonu Maceraları
  ILSC ile şehir dışına çıkın! Kanada'nın inanılmaz vahşi doğa ve geniş kentsel ve kırsal manzaralarını keşfedin. Keşfetmek için sonsuz doğal ve kültürel yerler vardır, bu nedenle her hafta sonu yeni bir macera getirecektir. Kuzey Amerika'nın en eski şehirlerinden biri olan tarihi Quebec Şehri'ni ziyaret edebilir veya şehirde alışveriş ve gezi için Toronto'ya gidebilir ve muhteşem Niagara Şelaleleri'ni görebilirsiniz.
 • Dünyada Fark Yaratın
  Yerel olarak yaşamak ve Montréalers ile bağlantı kurmak için en iyi yollardan biri, yerel toplulukta önem verdiğiniz bir neden gönüllü olmaktır. Etkinlikler Bölümü sizi sizi özgeçmişinize eklemek için deneyim ve referanslar sağlayacak eğlenceli ve ilginç gönüllü fırsatlara bağlayabilir ve yeni arkadaşlarla tanışmak için harika bir yoldur. Bahsetmiyorum da, gönüllü olmak da "dünyada görmek istediğiniz değişimin olması" için harika bir yoldur.

KURS OLANAKLARI

 • Toplam 38 sınıf
 • 2 Bilgisayar laboratuarı
 • Öğrenci yurdu
 • mutfak
 • kablosuz internet
 • Namaz odası
 • Test Merkezi

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 150 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital