Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ILSC - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ILSC - TORONTO

Kanada'nın en büyük şehri Toronto'da İngilizce öğrenin ve 5.5 milyondan fazla kişiyle hareketli canlı bir metropol. Bu kültürel olarak çeşitlilik gösteren ve büyüleyici şehir birçok benzersiz semtlerden oluşur. Nerede olursanız olun, iş, sanat, moda, kültür, film, spor ve müzik gibi herkes için bir şeyler var. Açık havada keşfetmek isterseniz şansınız da vardır. Toronto Adalarına bir yelkenli botu atın, High Park'ta bir pikninin tadını çıkarın, muhteşem Niagara Şelalelerini ziyaret edin veya birçok yürüyüş veya bisiklet parkuru boyunca kentin gizli mücevherlerinizi keşfedin.

SUNDUKLARIMIZ

 • ILSC-Toronto'nun iki kampüsü şehir merkezinde, büyük transit istasyonlara, alışveriş merkezlerine, parklara, restoranlara ve daha birçok yere yakın konumda.
 • ILSC'nin Toronto konumu, Üniversite Yol Programı'nı Kanada'da almak için en popüler yerlerden biridir ve bu, Üniversite veya Üniversite için İngilizce dil gereksinimini karşılamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, ILSC'nin üniversite ve üniversite ortaklarının 20'den fazlası Ontario eyaletinde oturuyor!
 • Birkaç benzersiz İngiliz kursu ve programı, İngilizce Komedyadan İngilizce ve Toronto'dan İngilizce kursuna kadar uzanıyor.
 • Yerel ve küresel topluluk girişimleri organize etmek için diğer öğrencilerle bağlantı kurarken İngilizcenizi uygulamak için Gönüllü Ekibine katılın.

GÖRÜLMESİ VE YAPILMASI GEREKENLER

 • Okul sonrası aktiviteleri
  ILSC'de arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve günlük okul sonrası aktivitelerle Toronto'yu keşfedebilirsiniz. Aktiviteler mevsime göre değişiklik gösterir ve şehir yürüyüş turları, yoga, futbol, ​​film geceleri, satranç kulübü, grup yemekleri ve daha fazlasını içerebilir! Öğleden sonraki etkinlikler genellikle az ücretlidir ve bir ILSC öğretmeni veya Etkinlikler Koordinatörü sizin kılavuzunuz olacaktır.
 • ABD'ye gitmeden önce
  Kanada'da öğrenim görürken ABD'ye girmeyi planlıyorsanız, ayrı bir ABD Vizesine ihtiyacınız olacaktır. Çoğu öğrenci için bu, Kanada'ya gelmeden önce organize edilmelidir. Batı Avrupa Ülkeleri ve Japonya'daki öğrencilerin sınırda ABD Göçmenlik görevlisi arasından bir tane alabilmeleri için önceden bir ABD Vizesi düzenlemeleri gerekmez. Ayrıca, tüm pasaportların en az 6 ay geçerli olması ve makinenin okunabilir olması gerekir.
 • Hafta Sonu Maceraları
  ILSC ile şehir dışına çıkın ve Kanada'nın muhteşem manzaralarını keşfedin! İster adrenalin esrarkeşiniz veya keskin bir gezgin gibi, herkes için bir şeyler var. Dünyaca ünlü Niagara Şelalelerini ziyaret edin, kamp yapmak, yürüyüş yapmak veya hatta beyaz su raftingine gitmek. ABD sadece birkaç saat uzaklıktadır, bu yüzden hafta sonlarını New York City ve Chicago gibi harika şehirleri keşfederek geçirebilirsiniz.
 •  Dünyada fark yarat
  Yerel gibi yaşamak ve Torontonians ile bağlantı kurmanın en iyi yollarından biri, yerel toplulukta önem verdiğiniz bir neden gönüllü olmaktır. Etkinlikler Bölümü sizi sizi özgeçmişinize eklemek için deneyim ve referanslar sağlayacak eğlenceli ve ilginç gönüllü fırsatlara bağlayabilir ve yeni arkadaşlarla tanışmak için harika bir yoldur. Bahsetmiyorum da, gönüllü olmak da "dünyada görmek istediğiniz değişimin olması" için harika bir yoldur.

KURS OLANAKLARI

 • 57 Derslik 
 • 3 bilgisayar laboratuarı
 • 5 öğrenci yurdu 
 • Mutfak
 • Kablosuz internet
 • Test Merkezi

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 150 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital