Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
BBSI - Bournemouth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire
Hostel
Otel
Yurt
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

BBSI - BOURNEMOUTH

  • BBSI, 1992 yılından beri Kraliçe Victoria Döneminden kalma restore edilmiş tarihi 3 binasında, İngiltere’nin güzel sahil şehri Bournemouth’un merkezinde öğrencilerine hizmet vermektedir. BBSI başlangıçta isminden de anlaşılabileceği gibi İşletme, Finans, Pazarlama, IT, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, IT gibi alanlardaki ihtiyaca binaen kurulmuş genel ve mesleki İngilizce kurumudur. Fakat zamanla bu çıtayı yükselterek İngilizce eğitim verdiği alanları genişletmiştir. Bu sayede en tanınan İngiltere dil okullarının arasında hak ettiği yere kavuşmuştur.
  • BBSI, akademik düzeyde sunduğu İngilizce eğitimini, düzenlediği sosyal aktivite programları sayesinde günlük hayatta kullanma fırsatı da sunmaktadır. Bu sayede öğrenciler gün içinde aldıkları eğitimin tekrarını günün geri kalanında yaptıkları pratikle pekiştirme şansını bulmakta bu sayede öğrendiklerini unutmadan tekrarlamış ve öğrenmiş olmaktadırlar.
    Butik bir yurtdışı dil okulu olan BBSI, Bournemouth’un merkezinde farklı kurs alternatifleriyle gerçek bir İngilizce eğitimi alırken, Bournemouth’un renkli hayatının keyfini çıkaracaklardır.

BBSI 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital