Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ANGLO CONTINENTAL - Bournemouth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Misafir Evi
Hostel
Otel
Yurt
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ANGLO CONTINENTAL - BOURNEMOUTH

  • Anglo-Continental, dünyanın önde gelen İngilizce eğitim organizasyonlarından biridir. 1950'de kurulan okulumuz, İngiliz Eğitim Bakanlığı tarafından verimli kabul edilen ilk okullardan biriydi; Ve bugün kurslarımız düzenli olarak İngiliz Konseyi tarafından denetlenmekte ve akredite edilmektedir. Okullarımız ve merkezlerimiz British Council ve İngiliz UK meslek kuruluşunun sıkı uygulama kurallarını takip etmektedir. 67 yıldan uzun süredir programlarımız, dünyanın her yerinden gelen her yaş ve meslek öğrencisinin ardışık kuşakları tarafından beğeniliyor.
  • Anglo-Continental, 67 yılı aşkın bir süredir İngilizce dil kurslarını, 120 farklı vatandaştan 400.000 öğrenciye teklif etti. Ayrıca, 2016 yılında başarılı Eğitimsel Gözetim denetimi yaptık ve 2017'de Bağımsız Okullar Denetimi (ISI) aracılığıyla başarılı bir İzleme Ziyaretimiz yaptık.
  • Anglo-Continental, İngiltere'deki en büyük okullardan biridir. Bununla birlikte, hâlâ aile tarafından işletilen bir organizasyon ve gurur duyuyoruz; samimi kişisel hizmetlerimiz ve etkin yönetimimiz. Genç öğrencilerden yaşlılara, tam başlayanlara, ileri sınav adaylarına, okul ve üniversite öğrencilerinden işletme yöneticilerine ve profesyonellere kadar herkes için bir dizi ders sunuyoruz. Hatta öğretmenlere İngilizce öğretiyoruz!
  • İngilizce kurslarımız, EFL endüstrisinde tecrübeli CELTA nitelikli öğretmenler tarafından verilir.

ANGLO-CONTINENTAL 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital