Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH - Bournemouth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire
Hostel
Otel
Yurt
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH - BOURNEMOUTH

Southbourne İngiltere'nin Güney Sahili'nde Bournemouth ve Christchurch arasında yer almaktadır.Deniz kenarında dinlenmek için popüler bir yerdir.Plajdan, belirlenmiş bir Dünya Miras ve Sandbanks, önemli adreslerinden biri İngiltere'de olan Isle of Wight, Jurassic Coast, çarpıcı görünümler vardır.Yaz aylarında plaj canlanır.Öğrenciler ve aileleri genellikle sahilde sıcak yaz akşam zevk görülür.restoran ve kullanılabilir faaliyetler yıl boyunca ve yürüme ya da okuldan kısa bir otobüs yolculuğu içinde bulunmaktadır. Plaj yeterli değilse, yakındaki yüksek cadde boyunca mağazalar ve restoranlar çok çeşitli vardır.

Kasaba merkezi bir güzel Victoria bahçe ve River Bourne izlerseniz plaja götürecektir. Bournemouth en güzel sahil şeridi ve hareketli kent merkezi 360 ° görüşlerini yaşamaya hava balonunda uçun.

Popüler bir dost, kozmopolit, üniversite şehridir olarak Bournemouth aktiviteleri bir sürü sunuyor. Gün boyunca mini golf, voleybol, müze ziyareti keyfini ve bizim sinemalar birine bir gezi ve iskele üzerinde bir dondurma salonu ile bitirmek. Akşamları kulüpleri, barlar, restoranlar, canlı müzik ve tiyatro etkinlikleri ile her gece ağırladı olabilir. Bournemouth International Centre, Bournemouth 02 Müzik Akademisi ve Pavilion birçok West End Londra ve uluslararası grup ve DJ'ler gelen gösterir çekmek.

Eğer alışveriş keyfini, o zaman hayal kırıklığına olacak değiliz. Bournemouth ilginç bağımsız dükkan perakende devleri mağazalar geniş bir seçim var ya Castlepoint büyük alışveriş merkezini ziyaret edebilirler. Otobüsler okula yakın durdurmak ve düz kent merkezine öğrencileri alır.

SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital