Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
LaL - Capetown - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
British Council
CELA
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

LaL - CAPE TOWN - DIL OKULU

LAL Cape Town Dil Okulu aracılığıyla keşfettiğiniz insanlar, yerler ve İngilizce, dünyanızla etkileşim biçiminizi şekillendirecek.

LAL  Cape Town Dil Okulu ile dil deneyiminizin faydaları kalıcı olacaktır, çünkü gerçek hayatta öğrenme, kursunuzu bitirdikten çok sonra yankılanır. Deneyim, sınıfın çok ötesine geçiyor: LAL topluluğuna ait olmak, gerçekten her zaman duyduğunuz yerleri tamamen yeni bir açıdan keşfetmek ve keşfetmek anlamına geliyor.

Sizin gibi kendi geleceğini inşa eden, her LAL destinasyonunda kendilerine özgü bir yaklaşım bulan ve uluslararası bir topluluğun parçası olarak yurtdışında yaşayan insanlarla anları paylaşabilmek – bu LAL'dir.

Kimsenin Cape Town'da genç öğrenci kursları yürütme konusunda LAL'den daha fazla deneyimi yoktur. Burası harika bir şehir, güvenli ve güvenli bir ortamda İngilizce öğrenmek ve diğer kültürleri anlamak için harika bir yer.

Genç öğrenciler için Afrika Macera Okulumuz, öğrencilerin güzel kumsallardan, geniş sıradağlardan ve şaşırtıcı vahşi yaşamdan sahildeki serin alışveriş merkezlerine ve pazarlara kadar Cape Town'un sunduğu her şeyi keşfetmelerine olanak tanıyan kapsamlı bir eğlence programına sahiptir.

Cape Town'daki okulumuz, şehir merkezinin gürültüsünden uzakta, ancak plajlara ve tüm eğlenceye yakın, kafeler ve havalı mağazalarla dolu sakin ve rahat bir tatil yeri olan güzel Sea Point'te mükemmel bir konuma sahiptir. Kendi arazisi içinde 24 saat güvenlik gözetimi altında bulunan okulun geniş derslikleri, kantin, yüzme havuzu, geniş bir bahçesi ve barbekü alanı bulunmaktadır.

Cape Town dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. İkonik Masa Dağı ve Camps Bay çevresindeki muhteşem plajları ile Cape Town'daki Afrika Macera Okulumuz sizi Afrika'nın harikalarıyla tanıştıracak ve daha fazlası için geri gelmeyi hayal etmenizi sağlayacak!

Resime ya da BURAYA Tıklayarak Pekin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( Sponsor )
  • Sağlık Raporu
  • Sağlık Sigortası
  • Uçak Bileti
  • Adli Sicil Kaydı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 33 €
SEVIS Ücreti -
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 700 € ile 1000 €
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.