Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ISLINGTON CENTRE OF ENGLISH (ICE) - London - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Trinity
British Council
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

ICE (ISLINGTON CENTRE OF ENGLISH) - LONDON - DİL OKULU

Islington Islıngton Centre of English Dil Okulu (ICE), Londra'nın merkezindeki N1'de bulunan uzman bir dil okuludur. İngilizce dil okulu pazarındaki en düşük fiyatlardan bazılarında her seviyeye uygun çeşitli İngilizce dil kursları sunuyoruz. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister Cambridge Advanced Exam sertifikanıza hazırlanıyor olun, okulumuzda sizin için bir İngilizce kursu bulacaksınız.

Kapımız 14 yıldır İngilizce öğrenmeye hevesli öğrencilere açık. Bundan önce, lisans öğrencilerine akademik İngilizce öğreten Londra Moda Araştırmaları Merkezi ile çalışıyorduk; O zamandan beri Londra'daki en değerli bağımsız İngiliz okulu olduğumuza inanıyoruz. British Council tarafından akredite edilen dil okulumuz, yılda 2500'den fazla kayıt ile dünyanın her yerinden binlerce dil öğrencisini kendine çekmiştir. Islington İngilizce Merkezi, öğrencileri ve öğretmenleri rahatlatmak için özenli, aile ortamı sağladığımız için harika bir öğrenme ortamıdır. Binalarımız bakımlı ve harika bir konumda, Angel metro istasyonunun karşısında.

Kurslarımız istedikleri kadar uzun, kısa veya ileri düzeyde olabileceğinden, öğrencilerimize esneklik sunuyoruz; Sabah, öğleden sonra ve akşam yarı zamanlı kurslar ve sınıf yuvaları seçenekleriyle, her zaman öğrenmek için bir zaman olmasını sağlayabiliriz. Genel İngilizce kursları ve Cambridge First Certificate (FCE) dahil olmak üzere çok çeşitli İngilizce kursları sunuyoruz. Bu yeterliliğe sahip olmak, potansiyel bir işverene yeterli düzeyde İngilizce konuşabildiğinizi, okuyabildiğinizi ve yazabildiğinizi kanıtlamanın en iyi yoludur. IELTS sınav hazırlığına ek olarak, akşamları İş İngilizcesi kursları, yazma dersleri ve konuşma dersleri de dahil olmak üzere dil atölyeleri sunuyoruz.

Öğretmenlerimizin hepsi anadili İngilizcedir. Ders başına en fazla 15 öğrencimiz var ve öğrencilerimizi mümkün olduğunca fazla İngilizce dil pratiği elde etmek için sınıfa katılmaya, iletişim kurmaya ve mümkün olduğunca İngilizce konuşmaya teşvik etmek istiyoruz.

İngilizce öğrenmeyi mümkün olduğunca kolay ve eğlenceli hale getirmek istiyoruz. Öğrencilerimiz yeni arkadaşlar edinmenin ve Londra'yı deneyimlemenin yanı sıra öğrenmenin keyfini çıkarıyor. Bu nedenle, çok değerli bir kurs almakla ilgileniyorsanız, Londra'daki İngilizce okulumuz tam size göre!

Resme ya da BURAYA tıklayarak Londra Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

 

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.