Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Paris - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - PARIS

Eurocentres Paris Dil Okulu birinci sınıf bir dil okulunu ön plana çıkaran her şeyi sunar: geniş bir yelpazede seçebileceğiniz dersler, mükemmel öğrenim koşulları, çok yönlü destek ve Fransızca gibi karmaşık bir dili öğretmek için gerekli uzmanlık. Bu bağlamda, nihayetinde, en iyi dil okulunun aslında Paris'in kendisi olduğunu biliyoruz. Bu bilgiyi avantajımıza kullanıyoruz: turların, günlük gezintilerin, dinlenme aktivitelerinin ve şehrin ortasındaki konaklama yerleri ile öğrenme sürecini büyük şehir eğlence sistemine katıştırıyoruz. Bu, kuşkusuz Fransa kültürünün merkezi olan modanın küresel metropolü için olan sevincini uyandıracaktır; Fransa'nın "grande dame" si. Bu unutulmaz şehri, Paris'teki Eurocentres Dil Okulu ile birlikte mükemmel bir Fransızca olarak, elbette, mükemmel bir Fransızcaya çevirin.

Paris'teki iyi ulaşım ağı, kentin öğrenci mahallesine, Latin Mahallesine (Latin Quarter) gidecek. Burada Fransız başkenti akademik yönünü gösteriyor: Ünlü üniversiteler ve orta öğretim okulu bu çeyrekte - Eurocentres Paris Dil Okulu gibi. Fransizlarin en kutsal emtia olan Fransizca'yi bu atmosferik çevredekinden daha iyi öğrenmek ve anlamak için daha iyi nerede? Okul, tabii ki, yaya bölgesinde barışçıl bir konuma sahip olan yerini oynuyor; yeni restore edilmiş bina, tarihin ve çağdaş konforun ön plana çıktığı bir mimarinin mükemmel bir uyumunu temsil ediyor. Sunulan geniş kapsamlı kurslara ek olarak, kendi kendine çalışma için hazırlanmış iyi donanımlı bir medya merkezi de bulunmaktadır. Merak etmeyin Okulun kendi güneşlenme terası pastanın kremasıdır. Burada öğrenebilir ve unutulmazları yaşayabilirsiniz.

GÖRÜLMESİ VE YAPILMASI GEREKENLER 

Paris gurur verici bir şehirdir. Eyfel Kulesi, Arc de Triomphe ve Notre-Dame Katedrali gibi klasik turistik mekanlar, şehrin dış dünyaya güvenle sergilediği etkileyici imajını karakterize ediyor. Ancak büyük turist mıknatıslarından uzakta, bu şehrin gerçek güzelliğini temsil eden önemli ipuçları var: Seine kıyısında Musée d'Orsay, tüm sanatseverler için bir zorunluluk olarak ve Sacré-Cœur Bazilikası'nın eşi benzeri olmayan şehir manzaralı Paris sadece süslü birçok mücevher iki. En büyük çekim kentin kendisi. Hiçbir yerde, Montmartre sanatçı mahallesinin küçük bistro ve kafelerinde, Seine ortasındaki Iles Saint-Louis'deki mağazalarda ve mağazalarda ya da bar ve restoranlarda olduğu gibi hayat dolu canlı Rue Mouffetard'ın. Bir dersin ardından en azından bir kere, kendinizi kentin havasına kadar uzatmaya veya belki de iki veya üç kez etmeye değer.

PARİS'TE DİLİNİZE GİDEN YOL

İki milyondan fazla sakin ve yirmi bölge var - Paris çok büyük. Bu nedenle, şehri gezdikten sonra, Parizyenlerin yaptığı gibi metroyu almanızı öneririz. Haftada sadece 18 avrola oldukça ucuz. Ünlü Gare du Nord'a ek olarak, Paris, Versailles Sarayı'na günlük turlar için veya Champagne üretiminin ana merkezlerinden biri olan Reims ve Épernay için beş istasyon daha barındırıyor. Charles de Gaulle ya da Orly havalimanlarından birine uçarak Paris'e gidebilir ve yurtdışında dil eğitimi alabilirsiniz.

SUNDUKLARIMIZ

 • Okul Kapasitesi: 182 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci
 • 13 adet aydınlık, cazip sınıfı ve tam donanımlı Öğrenim Merkezi yer almaktadır.
 • Okul Olanakları:
 • Bilgisayar odası
 • Eğitim merkezi
 • Kütüphane
 • Piyano
 • Öğrenci salonu
 • Teras
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • Ayrıca hoş, güneş alan bir teras ve okulun her tarafında dinlenme alanları vardır.
 • Okul, Quartier Latin’in merkezinde, sessiz yaya bölgesinde yer almaktadır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 80 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital