EUROCENTRES - Gold Coast
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - GOLD COAST

Gold Coast'da İngilizce öğrenin

Sıralamada: sörfçilerin oturup mükemmel dalgayı bekledikleri yerler. Dalga kuvveti, yeraltı yüzeyi, dalga aralıkları, yüksek gelgit, alçak ses gelişi ve sörf insanları ile ilgili yapılacak başka şeyler hakkında bilgi takas ettikleri yer burasıdır. İngilizce dil öğrenme sıralamasında kendinizi konumlandırın! Eurocentres ortak okul olan Browns English Language School, birçok ödül almış olup nitelikli öğretim elemanları ve ilginç ders materyalleri dışında bir bilgisayar odası ve aydınlık ve havadar derslikleri de bulunmaktadır. Mükemmel merkezi konumu sayesinde, plaja hemen hiçbir zaman ulaşamaz veya şehrin birçok alışveriş imkânından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Gold Coast Language School'da, İngilizce dilinin içeriğini ve dillerini hızlı bir şekilde öğreneceksiniz!

Gold Coast'da yurt dışında kalan bir dil

Dil okulunun şehrin merkezinde olması için iyi bir neden var. Bunun anlamı, İngiliz dili ile elde ettiğiniz deneyime sadece bir kaç adım uzaklıkta olduğunuz anlamına geliyor. Öğleden sonraları kahve içmek, sörf kıyafeti satın almak veya Pasifik'teki bu güneşli kasabayı keşfetmek için diğer dil öğrencileri ile bir araya gelin. Gold Coast'da renkli bir insan karışımı yaşıyor. Aileler, emekliler, öğrenciler ve tatilciler sahilde, dalgalar halinde, alışveriş bölgelerinde ve küçük dükkanlarda toplanıyor. Her biri, dil öğreniminizin tamamen doğal bir parçasıdır. Endişelenmeyin: Avustralyalılar sıcak kalpli ve sıcak davranıldığı için iyi biliniyor. Büyük bir Avustralya kentinin günlük yaşantısına dalın ve İngilizce öğrenin!

GOLD COAST' A ULAŞIM

Deneyimli sörfçüler, dalgakıran beyaz suyun içinden hızla sizi açık denizin içine götüren sözde kanallar olan su akıntıları kullanırlar. Kolaylıkla, bir uçak sizi rahatça ve hızlı bir şekilde Gold Coast'a götürecektir. Brisbane Uluslararası Havaalanı, kuzeyden yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta ve Airtrain üzerinden Gold Coast'a bağlı. Alternatif olarak, Coolangatta bölgesel havaalanına da uçabilirsiniz. Buradan şehir merkezine taksi ya da toplu taşıma araçları ile gidebilirsiniz.

GÖRÜLMESİ VE YAPILMASI GEREKENLER

Meraklı gözler ve kulaklar için Gold Coast ve civarı, haftanın her günü sizin için hazır olan yeni harikalarıyla dolu. Şehrin kendisinde, moda, sanat ve zanaat konusunda uzmanlaşmış farklı haftalık pazarlar, müzik ve yemek, yabancı bir ülkede özgürce vakit geçirmenin yollarını sunuyor. Birçok bar, restoran ve kulüp geceyi burada, tabii ki, bütün turistlerin kendisi olan sahilde sıcak günler yapıyor. Yaklaşık 60 kilometrelik bir plajın bazı bölümleri aileler için daha uygundur, diğerleri spor meraklıları için daha uygundur ve bazıları sadece görülecek yerlerdendir. Bununla birlikte, Gold Coast'ta okyanusun yanında çok daha fazlası var. Çevredeki Lamington Milli Parkı nefes kesici bir zemin - tüm doğa hayranları için mutlak bir zorunluluktur.

SUNDUKLARIMIZ

 • Okul Kapasitesi: 168 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci
 • Gerekli Minimum Yaş:16
 • BROWNS aydınlık ve iyi donanımlı 12 sınıfta birinci sınıf dil eğitimi sunar.
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Kütüphane
 • Öğrenci salonu
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • BROWNS Gold Coast kampüsü Gold Coast şehrinde yer alır; başlıca mağaza ve ilgi çekici yerlere, ulaşım noktalarına yakındır ve plaja birkaç dakika uzaklıktadır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım