Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Cairns - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - CAIRNS

Dünyada sana kelimeleri anlamayacak kadar doğal güzellikler var. Avustralya'nın kuzeydoğu kıyısındaki Büyük Bariyer Reef'i bunlardan biridir. Dünya üzerindeki dalgıçlar ve turistler için doğal bir hac yeridir ve yakındaki Cairns şehri Avustralya'nın dalış başkenti haline gelmiştir.

Avustralya'nın Queensland eyaletinin kuzeyinde yer alan şehir, resif manzarası dışında, örneğin Eurocentres'la güneşle öpüşen bir dil kursu için bir varış noktası olarak sunabileceği çok şey var. Güney Pasifik'teki renkli ve biyolojik çeşitlilikteki okyanusta ya da İngiliz dilinin derinliklerinde olsun, Eurocentres ile bu Avustralya altın madalyasının hazinesine dalın.

Cairns şehrinde gezi

Cairns, çok önce altın ve mineraller için bir nakliye limanı olarak kuruldu. Günümüzde, en büyük hazine, hız teknesi ile kıyılardan bir saatten biraz fazla. UNESCO Dünya Mirası Listesi olan Great Barrier Reef, Dünyanın Yedi Harikasından biri olarak anılır. Benzersiz biyoçeşitlilik ve sansasyonel mercan kayalıklarıyla, dünyanın dört bir yanından dalgıçlar, hatta yeni başlayanlar için popülerdir. Cairns'teki birçok dalış okulu ve eğitim merkezi sizi dalış eğitir. Gezi uçuşları da sunuluyor ve resifin tüm kademesini havadan almanıza yardımcı oluyor.

Cairns'in çevresindeki doğal manzaralarda bir diğer doğal merak da var: Daintree Rainforest, dünyadaki en eski yağmur ormanı ve biyoçeşitlilik ile patlıyor. Benzersiz flora ve fauna gezileri, tropikal orman boyunca yüksek olan Skyrail Cableway'deki bir gezi gibi gezilere de değer. Cairns'te düzenlenen bir dil kursuyla, Avustralya doğal dünyasının derinliklerine dalabilirsiniz; bunu yapmak nefesinizi alacaktır.

Cairns'a Ulaşım

Daintree Yağmur Ormanında Kurbağa Scenic Railway - sizi gürdüz şelale ve dağlar boyunca 40 köprü boyunca dik dağlar boyunca götüren farklı türden bir tren hattını da keşfedebilirsiniz. Cairns Merkez İstasyonundan yapılan yolculuk yaklaşık iki saat sürer ve Cairns'teki doğal yaşam alanlarını gezmek için daima iyi bir fırsattır. Dil kursunuz için Cairns'e gitmek basittir. Doğrudan şehir merkezinden sadece yedi kilometre uzaklıktaki uluslararası havalimanına ve bu yüzden Cairns'teki Eurocentres Dil Okulu'ndan çok uzakta uçabilirsiniz.

Eurocentres Language School Cairns

Deneyimli bir eğitmen ve en iyi donanımın güvenli bir dalış için ihtiyaç duyduğu gibi, dil edinimi için nitelikli öğretmenlere ve faydalı eğitim materyallerine ihtiyaç duyarsınız. Cairns'teki Eurocentres Dil Okulu sizin için doğru yerdir. İki okul, en iyi donanıma sahip bir kampüsü paylaşıyor: Cairns Eurocentres Dil Okulu ve Cairns Business College. Kampüs, modern şehrin ortasında denizle kolayca erişilebiliyor. İdeal bir şekilde donatılmıştır: 20 adet klimalı oda, modern bir medya merkezi, iki bilgisayar odası, Wi-Fi, kahve ve çay barına sahip dinlenme odaları, yemek odaları ve mobil kantin, davetkar çalışma ortamı oluşturmak için bir araya getirilmiştir. . Bütün bunlar sizi İngilizce'yi geliştirmeye ve burada çok iyi bakıma ihtiyacı olan bir zaman geçirmeye motive edecektir.

Cairns de İngilizce öğrenin

Cairns'deki Eurocentres Dil Okulu eğitimli dil öğretmenlerimiz tarafından desteklenen farklı İngilizce dil kursları sunmaktadır: genel dil derslerinden Cambridge Proficiency'e, full-time IELTS'den Gap Yılı / Açık Seçene kadar. Cairns'teki bir dil kursunda, türkuaz denizin yanı sıra İngilizce diline dalmak da kolay. 23 ° - 28 ° C'lik su sıcaklıklarıyla ve suyun içinde ve dışında sunulan çekici boş zaman etkinlikleri ile dil kursunuz her zaman zevk dalgalarını içerecektir. Plaj voleybolu, barbekü, su kayağı, dalış, rafting, spor kulüpleri veya hafta sonları Cairns Highlands'a doğru yolculuklar - Cairns'teki fırsatların ufkuna doğru yüzün.

Sunduklarımız

 • Okul Kapasitesi: 280 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci
 • Gerekli mininmum Yaş:16
 • 20 adet klimalı sınıf, bahçe avluları, öğrenci salonları ve kahvesi, mutfak, yemek olanakları ve seyyar kantin vardır.
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Kütüphane
 • Piyano
 • Öğrenci salonu
 • Wifi

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Sağlık Sigortası 1,67 AUD X Gün Sayısı
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital