Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Sydney - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - SYDNEY

Sydney: hiçbiri ikinci sınıf bir liman şehri, dünyanın dört bir yanından backpacker'lar ve heyecan arayanlara hitap eden bir liman ve Avustralya kozmopolitciliğinin amiral gemisi. Avustralya'nın en büyük şehri, güney denizlerini ziyaret etmek için en iyi yerlerden biri ve dil kalışları için.

Avustralya'nın doğu kıyısında Eurocentres ile yolculuk edin ve dünyanın öbür ucunda İngilizcenizi tam anlamıyla öğrenin. Sydney gibi çekici ve modern bir çevrede Avustralya'da yaşayan tutumu yalnızca birkaç şehir sunuyor. Doğrudan Pasifik Okyanusunun geniş alanına uzanan kent, büyülü bir deniz atmosferi ve Sydney'de karşılaşacağınız eşsiz bir fırsat denizinin sahnesi haline geldi.

Sidney'in turistik mekanları

Sahneden bahsetmişken, dünyanın en ünlü sahnelerinden biri, muhtemelen şehrin en ünlü sembolü olan Sydney Opera Binası'ndadır. Kanat ve midye biçimli bina, Sidney'in doğal limanı Port Jackson'ın merkezinde. Kraliyet Botanik Bahçeleri doğrudan ana girişin bulunduğu tarafa bağlanmaktadır. Bu turist mıknatısını ziyaret etmek, sadece kameradaki mimari şaheseri yakalamaktan daha fazla. Yeşil kıyı atmosferinde su tarafından çekilenler kendilerini bu sörfçünün cennetinin merkezinde bulurlar. Bondi Plajı, Opera Binası ile birlikte Sydney'in en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir merkezi sadece birkaç kilometre uzaklıktadır. Pasifik Okyanusunun gücünü ve Avustralya sörf kültürünün köklerini hissedin.

Sydney'deki yurtdışında yaptığınız dil eğitimi, yüksek bir ilan olarak gerçekten kolay bir başlangıç ​​yapar. Kingsford Smith Havaalanı, Sidney'in sadece dokuz kilometre güneyinde ve bu heyecan verici küresel metropolün merkezine 15-20 dakika içinde ulaşan kendi havaalanı hattına sahiptir. Buradan, kentin taşlarını rahat bir şekilde keşfedebilirsiniz - feribottan Port Jackson'ta veya şehir içinde trenle Sydney'in kentsel alanındaki pek çok istasyona ulaşmanız için kullanabilirsiniz. Trenler ayrıca Sidney Merkez İstasyonundan, Brisbane'ye ve Melbourne'ya kadar uzanmaktadır. Burada, dilinizden uzakta büyüleyici yerler keşfedebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve birçok heyecan verici ve dilsel deneyim kazanabilirsiniz. Eurocentres tarafından öğretilen dil bilgisi, bunların hepsi için mükemmel bir temel oluşturur.

Eurocentres Dil Okulu

Boşluğu kapatmak - şehrin kuzeyini ve güneyini Opera Binası'na bağlayan etkileyici Sydney Limanı Köprüsü değil; Eurocentres Dil Okulu da bunu yapar. Okul, bu iki dönüm noktasından çok uzak değil ve dil öğrenimini eğlenceyle, alışılageldiklerini gelenekselle, dünyayla her bir yabancı dil öğrencisini birleştiriyor. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler buraya gelip pek çok farklı İngilizce kursunda birlikte öğrenirler. Merkezi konumu, Darling Limanı'na hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Rekreasyon alanı, yeni dil bilginizi hemen uygulamaya koyabileceğiniz birçok restoran, alışveriş merkezi ve kültürel kuruluşa sahiptir. Buna uygun olarak, Eurocentres Dil Okulu her hafta İngiliz dili ile çok farklı erişim olanağı sağlayan ek bir etkinlik sunuyor: Job Club, Pronunciation Incentive, Coffee Shop Conversation, Müzik veya TV Argo ile Dinleme, hepsi dil öğreniminizde değişiklikler getiriyor ve dilinizi zenginleştirin.

Sydney'de yurtdışında dil eğitimi alırsanız, birçok şehirde bu şehirde çeşitli fırsatlar bulacaksınız. Bu, Eurocentres Dil Okulu'nda İngilizce öğrenirken bizim için de çok önemlidir. Bu nedenle çeşitli tanınmış dil sertifikaları dersler grubumuza dahildir. Mükemmel dil içeriğine ek olarak, öğrenme başarısında büyük fayda sağlayan çekici bir atmosfer vardır. Sidney Dil Okulu'ndaki BT ekipmanı, Wi-Fi erişimi de dahil olmak üzere sayısız bilgisayarla mükemmel bir şekilde kurulmuştur. Öğrenciler, mikrodalga fırın ve buzdolabı içeren özel bir mutfağa girmektedir. Sonuçta, dil başarısı sizi açlar. TV ve DVD'lerin yanı sıra salon bulunan büyük salon, öğretmenler ve öğrenciler arasında, derslerden uzakta daha resmi olmayan bir alışverişi davet ediyor. Ülkeyi katı dil teorisi bırakın ve sürdürülebilir dil öğrenimi için yolculuğa çıkın - Sydney'deki Eurocentres Dil Okulu bunun için ideal köprüdür.

SUNDUKLARIMIZ

 • Okul Kapasitesi: 112 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci
 • Modern okulun tesislerine 7 sınıf, öğrenci oturma alanı ve mutfak, 20 bilgisayar ve Wi-Fi erişim ile mükemmel IT tesisleri dahildir.
 • Eurocentres Sydney'de derslerin 60 dakika olduğunu dikkate alınız.
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Öğrenci salonu
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • Eurocentres School, toplu taşımaya, çeşitli üniversitelere ve bir parka yakın bir yerde bulunmaktadır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım