EUROCENTRES - Perth
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - PERTH

Perth'de İngilizce öğrenin

Eurocentres ortak okulumuz tarafından sunulan her ders sizi hemen kazanacaktır. Geniş kapsamlı ders programından, genel dil becerileri, iş İngilizcesi veya IELTS veya Cambridge First through Proficiency gibi çeşitli sertifika arasından seçim yapabilirsiniz. Milner Dil Okulu'ndaki İngilizce öğretmenlerimiz son derecede niteliklidir ve dil seviyenizi yükseltmek için size ustalıkla rehberlik edecektir. Fitness merkezinin ücretsiz kullanımı, dil okulunun düzenlediği sayısız günlük geziler, ortak odaları, bir kafeteryayı ve terayı karşılayan konuk öğrenciler arasında denge, gevşeme ve destek alışverişi sağlanmaktadır.

Perth'de yurt dışında dil eğitimi

Avustralyalıların sıcak yürekliliği: dil öğrencileri, Perth'deki deneyimlerinden bahsederken sürekli olarak bunu konuşuyor. Tabii ki, bu özellik, günlük geziler, kafelerde, şehirdeki yeşil parklarda ve plajlarda restoranlara veya öğleden sonralara yapılan ziyaretlerde büyük rol oynamaktadır. Perth'in birçok çok yönlü ve açık sakini, İngilizce öğrenen herkes için büyük bir avantaj. anadili ile en hızlı ve etkili şekilde İngilizceyi günlük yaşamınıza entegre edebilirsiniz. Perth size çok fazla güneşli bir yer olan Alunga'dan daha fazlasını sunar.

Avustralya'nın güneybatısındaki yerli yerli Avustralyalılar, Noongar, topraklarını Alunga olarak tanımlıyor. Kabaca tercüme edildiğinde, "çok güneşli yer" anlamına gelir. Ancak Perth bu kadar enerjiyle dolu olduğu için, bu çeviri bu metropol adaletini yapmaz. Kültür, eğitim, iş ve gelenek, Avustralya'da bir dil kalmak için ideal temel olan karmaşık bir eritme potası oluşturmak için çarpışmaktadır. Perth'de yurt dışında yapılan bir dil çalışması, her gün dil öğrenmeniz için yeni ve motive edici uyaranlara sahip olmanız anlamına geliyor. Ve tabii ki, diğer Avustralya şehirlerinden daha güneşli günler!

Avustralya'nın batı sahilinin kültür merkezi Perth'de yurtdışında dil eğitimi sırasında hiç sıkılmayacaksınız. Konser Salonu'na ek olarak, kültürel bölgedeki Perth Kültür Merkezi'nde göze çarpan bazı sanat ve doğal tarih müzeleri de bulunmaktadır. İlkbaharda, Batı Avustralya Üniversitesi, şehrin dört bir yanında, parklarda ve "gizli köşeler" sergilerinde keşfedilecek bir şeyler bulunduğu Perth Uluslararası Sanat Festivali'ne ev sahipliği yapıyor.
Perth ayrıca su sporları severleri için ideal bir yerdir - rüzgar sörfü, dalgıçlar ve denizciler için bir cennettir. Yurtdışında dil eğitimi boyunca, her gün İngilizceyi öğrenmek için yeni uyaranlara ve gündeme getirmekle kalmaz, aynı zamanda dinlenmek için zaman ve mekan da bulacaksınız.Blick über den Strand von Perth

Perth'e Ulaşım

Yerel nehrin ağzı Gabbi Darbal'da şehre gitmek için birkaç seçeneğiniz var. Perth, Avustralya'daki ana ulaşım merkezlerinden biridir. Avrupa'dan, tabii ki, Batı Avustralya'ya ulaşmanın en iyi yolu uçaktandır. Perth Uluslararası Havaalanı, şehir merkezinin yaklaşık on iki kilometre kuzeydoğusundadır. Servis veya toplu taşıma araçlarını kullanarak oraya çok rahat ulaşabilirsin. Dilinizde kalmaya başlamadan önce zaten Avustralya'daysanız, hemen tüm Avustralya'da seyahat eden Hint Pasifik Ekspresi'ni de alabilirsin.

Perth şehrinde gezilecek yerler

Perth'i keşfedin! Bu Avustralya şehrinde yurtdışında yapılan bir dil çalışması, İngilizce öğrenmeyi, su sporları, çevredeki keşif turları ya da kentteki çok sayıdaki geniş parklar gibi çeşitli dinlence aktiviteleri ile birleştiriyor. Bunun bir örneği 400 hektarlık Kings Park'ın "şehrin ruhu". Dil okulundan sadece yarım saat uzaklıkta, arkadaşlarınızla ve diğer öğrencilerinizle yürüyüş yapmak istiyorsanız mükemmel. Swan Nehri'nin büyüleyici sahil gezintileri, günübirlik gezi için popüler bir destinasyondur. Yaz aylarında (kışımız), Hint Okyanusu'ndaki geziler programın neredeyse zorunlu bir parçasıdır. Rüzgârlar ve dalgalar rüzgar sörfçileri, denizciler ve sörfçüleri cezbeder. Ancak yılın diğer mevsiminde bile Perth görülmeye değer. Örnek vermek gerekirse, şarap bölgesi Swan Vadisi, güzel üzüm çeşitlerine sahip olan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir tadı.

Sunduklarımız

 • Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci
 • Gerekli minimum Yaş:18
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Kafeterya
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Kütüphane
 • Öğrenci salonu
 • Teras
 • Wifi

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım