Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Melbourne - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - MELBOURNE

Şehrin kalbinde, ana trafik merkezinin yakınında bulunan Eurocentres dil okulunda yalnızca İngilizce konuşulmaktadır. Sadece İngilizce konuşmak yurtdışında dil eğitimi ve bu büyüleyici şehri daha hızlı entegre etmenize yardımcı olacaktır. Tabii ki, bu konuda samimi, yetenekli ve sevecen dil öğretmenlerimiz tarafından destekleniyorsunuzdur. Bir bilgisayar odası ve kendi kendine çalışma için bir medya merkezinin yanı sıra, Melbourne'daki dil okulumuz, iletişim kurmanız gerçekten kolay olacak bir dinlenme odası sunmaktadır. Yurtdışında yapılan bu dil eğitiminin amacı, otantik bir ortamda İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmektir. Böylece, sayısız kursumuzun yanı sıra öğrencilerin çevredeki alanları keşfedip birbirlerini tanıması için günübirlik geziler de sunuyoruz.

Melbourne'da İngilizce öğrenin

Melbourne'da Port Melbourne gibi rahat kahveler, muhteşem bahçeler ve parklar ile eğlence bölgeleri sizi bekliyor. Bir sertifika için hazırlanıp hazırlanmadığınız, İngilizce bilginizi yenilemek veya dil becerilerinizi iş seviyesine yükseltmek istiyorsanız yalnızca bir dil konuşan insanlar kadar canlıdır. Teorik eğitim gereklidir, ancak pratik deneyim daha da önemlidir. Melbourne'da, her gün bu tür deneyimler için sayısız fırsatınız olacaktır. Oraya ayak basar koymaz, bu şehri İngilizce'yi doğal olarak yürümek gibi günlük yaşantınıza dahil edeceksiniz.

Melbourne şehrinde gezilecek yerler

Bununla bir şans daha mutlu olabilir miyiz? Serotonin Bayisi'nde, Melbourne'nin özellikle iyi bilinen ürünleri alırsınız: Birinci sınıf kahve spesiyaliteleri ve bir sürü şey herşeyi unutturacak bir brunch. Ardından, yeniden canlanmış, dolaşırken birçok butik ve alışveriş merkezine hayran kaldı. Ayrıca bahsetmeye değer Victoria bölgesinde büyüleyici Kraliyet Arcade. Victoria Eyalet Kütüphanesi'nin Viktorya tarzında inşa edilmiş ve neredeyse 35 metre yüksekliğinde inşa edilmiş dairesel Okuma Odası, biraz daha sessiz ancak daha az etkileyici değil. Akşamları Melbourne, kamusal sanatın ayrılmaz bileşeni olan modern bir liman kentidir. Burada, birinci sınıf restoranlar ve barların yanı sıra, şehir merkezinin etkileyici bir görüntüsü bulacaksınız.

Melbourne'a Ulaşım

Frankfurt, Zürih, Düsseldorf ve Hamburg'dan Melbourne'a günlük bağlantılar var. Singapur'da veya Dubai'de durmayı seçebilirsiniz. Yolculuğunuzu planlarken kaçak yolculuk zamanlarınızı akılda tutun. Yurtdışında dil öğreniminden önce veya sonra seyahat yerlerini keşfedebileceğiniz daha ucuz mola programları da mümkündür. Melbourne Uluslararası Havaalanı, şehir merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Buradan taksi ile şehir merkezine gidebilir veya her 10 dakikada bir kalkar Skybus'a binebilirsiniz. A'dan B'ye tamamen ücretsiz olarak ulaşmak için şehir içindeki "City Circle" tramvayını alabilirsin.

Sunduklarımız

 • Okul Kapasitesi: 160 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci
 • Toplam 13 sınıf.
 • Gerekli Minimum Yaş:18
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Öğrenci salonu
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • Melbourne Eurocentres şehrin kalbinde, ana alışveriş bölgesinin ve Melbourne toplu taşıma merkezinin yakınlarında yer alır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım