EUROCENTRES - Santa Barbara
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - SANTA BARBARA

California'da İngilizce öğrenin

Hiç Santa Barbara'yı duydunuz mu? Kaliforniya şehri, ABD'deki daha büyük şehirlerin birçok gösterişli siluetine nazaran daha kolay göz ardı edilir. Fakat tam da bu muhteşem şehirde yurtdışındaki bir dil eğitiminin buna değer olduğu neden budur. Çünkü Santa Barbara, büyük binalar nedeniyle öne çıkmıyor; Bunun yerine, şaşırtıcı atmosferi ve Kaliforniya şehrine birçok Amerikalı yıldız çeken enfes yaşam kalitesi nedeniyle ön plana çıkıyor.Sevimli, dar taş merdivenler, rüya gibi Santa Barbara plajlarına götürür. Amerika'daki diğer büyük şehirlerin çoğundan çok, burada Amerikan filminden veya müzik endüstrisinden bir yıldızla yollar kesmek olasılığınız daha yüksektir. Benzersiz cazibesi ile Santa Barbara, Silikon Vadisi'nin yanı sıra ABD'de yaşamanın en pahalı yerlerinden biri haline geldi. Ünlülerin dışında, bu kıyı kentinde gezi yerleri, barlar ve restoranlara hayat veren çok sayıda öğrenci ve aile var. Kısaca: Santa Barbara, yurtdışında başarılı bir dil eğitimi için en güzel yerlerden biridir!

Santa Barbara'daki İngilizce Dil Merkezi size İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için ideal ortam sunmaktadır. Saygın dil okulu şehrin merkezinde. Yakında parklar, alışveriş merkezi ve sayısız restoran bulunmaktadır. Dil öğrencileri kapsamlı bir İngilizce seçimi dersi arasından seçim yapabilir: genel İngilizce'ye ek olarak, sınav hazırlığı veya iş İngilizcesi kursları vardır. Santa Barbara'da, dans, sörf ya da fotoğraf gibi diğer etkinlikleri derslere entegre eden dil kurslarını da alabilirsin. ELC'deki tüm dil öğretmenleri üniversite mezuniyetine sahiptir ve çok yüksek standartlarda çalışırlar. Öğrencilerimiz için bu, ilginç ve motive edici ders materyalleri, bakım veren partner ortakları ve İngilizce uzmanlık alanıdır.

Yurtdışında dil öğreniminizi Santa Barbara'da gerçekleştiriyorsanız, bu kadar çok dil öğrencisinin neden yılda bu kıyı kentine gittiklerini hızlı bir şekilde anlayacaksınız. Palmiye ağaçları, kumlu plajları ve mütevazı, ferahlatıcı bir mimari Akdeniz atmosferine katkıda bulunur. Şehrin insanları çok çeşitli. Ünlülerin, çocuklu ailelerin ve restoranların ve butiklerin sürekli gelişi ve gitmesi, dil öğreniminize oldukça faydalı olan dinlendirici ve aynı zamanda dinamik bir atmosfere katkıda bulunur. Her gün, denemek ve İngilizce bilgilerinizi pekiştirmek için düzinelerce fırsat bulacaksınız. Santa Barbara sizi açık kollarla ve kendine özgü ayırıcı cazibesiyle ağırlıyor.

Santa Barbara şehrinde gezici yerler

1925'deki depremden sonra, şehir plancıları Santa Barbara'yı İspanyol tarzında yeniden inşa etmeye karar verdiler. Bu nedenle, kıyı kentinde hiçbir bina yüksekliğinin iki katından fazla olması yasaktır. Şehri görmek için en iyi yer bu nedenle şehrin merkezinde bulunan mahkeme salonundadır. 30 metre yüksekliğindeki görüntüleme platformundan, çok sayıda kırmızı kil tuğla çatılar, çok sayıda palmiye ağacı ve kıyı şeridi tarafından tanımlanan Santa Barbara'ya çok özel bir bölüm görebilirsiniz. Ancak, Santa Barbara sadece bakmak güzel değildir. California Üniversitesi UC Santa Barbara'nın şubelerinden biri kentin kültür, sanat ve çeşitliliğini etkileyen çok sayıda öğrenciyi şehre çekiyor. Santa Barbara'nın parlamasını sağlamak için herhangi bir makyaj gerekmez - şehir gerçekten doğal bir şekilde güzel.

Santa Barbara'ya Ulaşım

Santa Barbara'ya ulaşmanın en kolay yolu uçakta. Bunun için iki seçeneğiniz var: Santa Barbara'nın bölgesel havaalanı, şehrin batısında sadece on beş dakikalık bir yolculuk. Çoğu gezgin, ikinci seçeneği tercih eder ve LAX Los Angeles Uluslararası Havalimanı'na uçar. Buradan, Santa Barbara Airbus'u alabilirsin. Transfer yaklaşık 40 ABD doları tutarında.

Sunduklarımız

  • Okul Olanakları
  • Klima
  • Bilgisayar odası
  • Eğitim merkezi
  • Öğrenci salonu
  • Teras
  • Otomat makineleri
  • Wifi
  • İngilizce Dil Merkezi, Santa Barbara kent merkezinin tam ortasında, 1100 Santa Barbara Caddesindedir.
  • Santa Barbara'nın ünlü plajı sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

 

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 200 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım