Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - San Diego - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - SAN DIEGO

Eurocentres Dil Okulu

Güneş, plaj ve dil okulu: San Diego'daki Eurocentres Dil Okulu, kentin kalbinin hemen yanında, Downtown San Diego'da bulunan genç, modaya uygun ve hareketli bir çeyrek olan Gaslamp Mahallesinde. Dil okulundaki aydınlık ve havadar dinlenme odaları, öğrencilerin sohbet edebilecekleri, birbirlerini tanıyabilecekleri ve ertesi gün günlük gezi planlarını yapabilecekleri açık ve keyifli bir atmosfer yaratıyor. Öğrenciler çalışma ve araştırma yapmak için bina genelinde bir kütüphane, medya merkezi, bilgisayar odası ve tabii ki ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Öğleden sonraları, kafeteryada pillerinizi rahatlatıp şarj edebilirsiniz; taze demlenmiş bir kahveyle veya palmiye ağaçlarının muhteşem manzarası ve modern cam cepheleriyle terasta çıkarabilirsiniz. Yakındaki Coronado Köprüsü'nün üzerinde, yakında Pasifik Okyanusu'na giden ağ geçidi Silver Strand'a ulaşırsınız.

 San Diego sokaklarında İngilizce öğrenin

San Diego, Amerika'nın en havalı şehri olma ününü kazandı. Bu kıyı kentinin dost canlısı ve yerden-yaban sakinleri, İngilizceyi kolaylaştırmak için size yardımcı olacaklardır. San Diego'da bir şey kolay: arkadaşlarınızla temasa geçmek, ister akşamları ister şehir merkezinde öğle vakti olsun, parkta yürüyüş yapmak veya sahilde sörf istasyonlarında olmak. Bu, Amerika'nın başkenti esans birası olması değil. Ayrıca sakinlerinin bu kadar yerden-aşağı ve açık olması gerçeğinden kaynaklanıyor. Sadece gayrı resmi olarak bir araya gelmek İngilizce öğrenmek için yeni ufuklar açıyor. Çok çeşitli günlük gezilerimiz ile yurtdışında dil eğitimi ve yol testi sırasında bu avantajdan faydalanabilir, daha önceden öğrendiklerinizi ilginç ve eğlenceli bir şekilde ekleyebilir ve birleştirebilirsiniz.

San Diego

Yüzme sandıkları, bikini ve sörf tahtası doludur. Kıyı şeridi boyunca bir araba taşıyın ve cildinizde yaz hissedin. San Diego'da yurtdışında dil öğreniminiz bu şekilde başlar - dünyanın en ikonik bölgelerinden birinde bulunan gerçek bir güneş terasının cennetinde: sonsuz, derin mavi okyanusun hemen hemen sorunsuz bir şekilde parlak mavi gökyüzünde birleştiği California Ufuk.

İngilizce öğrenin ve kendinizi şımartın. San Diego sizi 110 kilometreden fazla kumlu plajlar, muhteşem dalgalar ve Kaliforniyalıların tamamen yeryüzündeki yaşam tarzı ile beklemektedir. Ülkenin güneybatısında yer alan "Amerika'nın en güzel şehri", yurt dışında başarılı bir dil çalışması için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. San Diego, enerjik bir gece hayatı, çok sayıda turistik mekan ve İngilizceyi geliştirmek için tükenmez bir fırsat kaynağıdır.

San Diego'ya Ulaşım

Güneşe doğru uç! Oraya uçakla ulaşmak, bunu yapmanın en rahat yoludur. Lufthansa, United Airlines ve America Airlines gibi birçok havayolu arasından seçim yapabilirsiniz. Çoğu San Diego Uluslararası Havaalanı'na dokunmadan önce ABD'de bir mola vermek zorunda. Taksiyle sadece 10 dakika içinde şehir merkezine ulaşabilir ve yaklaşık 15 ABD doları tutar. Otobüs ile transfer yapmak da kolaydır. Amtrak tren, San Diego'yu geniş ABD demiryolu ağıyla bağlantılandırıyor ve batı kıyısına ve ABD'nin geri kalanına yapılan şehir gezileri için sayısız olanak sunuyor.

San Diego'ya gitmek, şehir içinde de popüler bir konudur. Çoğu şaka şakaydı, şehrin her yerine 20 dakika içinde ulaşabileceğini iddia ediyor. Bu tamamen doğru değildir; Yine de, San Diego'daki tüm turistik yerlere çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu, yurtdışında dil eğitimi için gerçek bir avantajdır - sonuçta, güneşli San Diego hayatında herhangi bir araç dışında ve dışında olur. Şehir merkezinden meşhur Coronado Köprüsü'ne ulaşmak 15 dakika sürer. Balboa Park'a ulaşım daha da hızlıdır. Sonsuz yeşil parklara ve güzel çeşmelere ek olarak, toplam 17 müze ve 3700'den fazla hayvan ve sayısız egzotik bitki bulunan dünyaca ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi bulunmaktadır. Yaz, San Diego'da bitmeyecek gibi görünüyor - yüksek kaliteli dil edinimi için sonsuz motivasyon için mükemmel bir kaynak.

Sunduklarımız 

  • Gerekli Minimum Yaş:16
  • Okul olanakları:
  • Bilgisayar odası
  • Eğitim merkezi
  • Kütüphane
  • Öğrenci salonu
  • Teras
  • Otomat makineleri
  • Wifi

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital