EUROCENTRES - New York
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - NEW YORK

Manhattan yarımadasının merkezinde yer alan Eurocentres ortak okulunun merkezi konumu ile birinci sınıf dersler sizi İngilizce dilinin kalbine götürecektir. New York'taki Rennert Uluslararası Dil Okulu 1973 yılında kurulmuş ve önde gelen İngiliz enstitülerinden biridir. En fazla on öğrencinin küçük sınıf boyutları, mesleki yabancı dil öğretmenlerinin bireysel olarak desteklenmesini ve dolayısıyla hızlı bir öğrenme sürecinin gerçekleşmesini sağlar. Dil okulu, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, dil öğrenimine son derece elverişli ek avantajlarla: standart altyapıya ek olarak, wifi ile modern altyapı, yüksek kaliteli öğretim materyalleri ve cazip özel dersleri de ilham kaynağı haline getiriyor. Film yapımı mı? Moda? Fotoğrafçılık? New York'ta İngilizce öğrenirken kalbin arzusu gerçekleşmemiş olarak kalır.

Dil kursları ve çevre çevresi

New York'un sekiz milyondan fazla sakini var - ve dolayısıyla neredeyse inanılmaz zenginliklerdeki kültürler ve dünyayı da yorumlama yöntemleri. Eurocentres ortak okulunda sunulan çeşitli dil kurslarıyla; kendinizi bu heyecan verici eritme potasında dilsel olarak geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, okulun öğrencileri için ortaya çıkardığı birçok etkinlik, yurtdışında New York: Broadway şovları, müzikaller, Times Meydanı, dünyaca ünlü müzeler, kulüpler ve daha pek çok dil eğitiminizde size fayda sağlayacaktır. New York'u sınıfınızla birlikte keşfetmek ve yaşamak için sabırsızlanıyoruz.

New York'taki gezi

Üstünlük yaratan şehirlere girin! New York'ta sadece birkaç tanınmış ve siluetini belirleyen gökdelenler var. 70'den fazla gökdelenin sayısının giderek artmasıyla, her köşede gözünüzü yukarı çeken bir mimari harikası bulacaksınız. İster One World Trade Center, Empire State Building, Chrysler Binası veya Rockefeller Merkezi - şehrin tanınmış yapı taşlarından birçoğu tek başına bir ziyaret için çok değerlidir. Ayrıca New York genelinde nefes kesici manzaralar sunan yüce görüntüleme platformları var. Manhattan'ın uyuyan cephelerinden ve sokaklardan uzakta ancak uykuda bulunmaksızın şehrin keşfedilmesi gereken diğer mahalleler de var. Örneğin, dünyaca ünlü Brooklyn Köprüsü'nü, heyecan verici sanat ortamı ve sayısız bar, restoran ve renkli dükkanları ile tanınan aynı adı taşıyan bir belediye haline getirin. Küçük bir dolaşmaya sahip olan herkes, kalplerinin keşfedildikçe atışlarını atlattığını hissedecektir.

New York'a Ulaşım

Midtown, Brooklyn Köprüsü ve alışveriş turları, sunduğu çok daha fazlasına sahip olan New York'taki buzdağının sadece ucu. Örneğin, feribotla gidin ve kentteki en popüler kadını ziyaret edin: Özgürlük Anıtı. Veya havadaki Fransızların, yani heykelin batısında yer alan Newark Liberty Uluslararası Havaalanı'na inişinizdeki etkileyici armağana bakın. John F. Kennedy Havaalanı ve LaGuardia Havaalanı ile birlikte, New York'a yolculuğunuz için en önemli merkezlerden biridir. Daha sonra Grand Central İstasyonuna yapılan yolculuk, sizi sadece şehirde başka bir turistik mekana götürmekle kalmaz aynı zamanda New York'taki Rennert Dil Okulu'nun hemen yakınında bulunmanızı sağlar.

Sunduklarımız

 • Okul Kapasitesi: 250 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 13-15 öğrenci
 • Gerekli Minimum Yaş:17
 • Sınıflar modern bir ofis binasında yer almakta.
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Kafeterya
 • Bilgisayar odası
 • Öğrenci salonu
 • Otomat makineleri
 • Wifi

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 200 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım