EUROCENTRES - Miami
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - MIAMI

Miami'de Eurocentres ortak okulunun yapıldığı mahalle, daha özel veya daha uygun olamazdı. Gerçekten cennet gibi otantik, dinlendirici ve motive edici bir ortamda öğrenin. Plaj sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Parklar, restoranlar, alışveriş merkezleri ve kulüpler yürüyerek çok yakındadır ve boş vakitlerini doldurmanın yanı sıra kasabanın geri kalanı da doldurmak zorundadır. Konuşmak için şeyler kaçmak sadece Miami'de olanaksız değil - imkansız.

Küba ve Haiti arasında İngilizce öğrenin

İngilizce becerilerinizi Miami Beach'ten uzakta uygulamak için sayısız fırsat bulacaksınız. Ziyarete değer yerler arasında ünlü Coconut Grove, restoranlar, tarihi bina, alışveriş ve sakin dinlenme ya da Wynwood Sanat Bölgesi ve bazı muhteşem mimari keşfetme şansı verecek Art Deco Bölgesi bulunmaktadır. Lüks bir yaşamın keyfini çıkarmak için, Miami çöküşünün yüksekliğini görmek için Millionaires Row'u da ziyaret edebilirsiniz. Büyüleyici sokak kafe, galeri, restoran ve sakinleri ile Little Havana ve Little Haiti, şehri, kültürünü ve yemeklerini bu kadar etkilemeye başlayan iki kültürü keşfetmek ve keşfetmek için çok sayıda fırsat sunuyor. Bu alanların baskın dilleri İspanyolca ve Kreole / Fransızca olmasına rağmen hala ziyaret etmeye değer ve çoğu herkes aynı zamanda İngilizce biliyor. İngilizce öğrenme ve kültürü tüm şekil ve nüansları ile: Miami.

Görülecekler ve ne yapılması gerekiyor?

Yurtdışında dil eğitimi için özellikle güzel bir aşama, sıcak renkler, Küba müziği ve yaşam tarzı hoş bir atmosferi ile Little Havana. Oldukça farklı, fakat daha az heyecan verici olan şey, Miami Tasarım Bölgesi. Mobilya ya da tüm binalarla ilgili olarak, burada estetik önemli. Bu bölge kendisini her şeye güzel ve özel olarak adamıştır ve bu ilçedeki bir yürüyüş hiç sıkıcı değildir. Birçok turistik konu başlıkları olarak kullanmak çok güzel, böylece elinizin arkasında olduğu gibi İngilizce biliyor olabilirsiniz.

Miami'ye Ulaşım

Ön sıraya otur ve bu şehri yakınlarda yaşayın. Miami'nin Uluslararası Havaalanı'ndan yaklaşık 11 kilometre kuzey-batısında, Miami'ye gidebilirsiniz. Örneğin, çeşitli Alman havayolları Frankfurt'tan buraya uçuyorlar. Taksiyle yaklaşık 15 dakikada ve toplu taşıma araçlarıyla yaklaşık yarım saatte Miami şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Biraz daha ilerideki gezi, şehrin beyaz kum plajları ve ortak okulumuz olan Rennert Miami Lisan Okulu'ndan Miami Beach'te sizi bekliyor.

Sunduklarımız

 • Rennert, özel bir binada 2 kat üzerine kurulmuştur.
 • Okul Kapasitesi: 240 öğrenci
 • Sınıf Kapasitesi: 10-13 öğrenci
 • Gerekli Minimum Yaş :17
 • Okulda interaktif akıllı tahta teknolojisi, kablosuz internet, mobil bilgisayar istasyonları, dizüstü bilgisayar istasyonları ve bir salon bulunmaktadır.
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Bilgisayar odası
 • Eğitim merkezi
 • Öğrenci salonu
 • Teras
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • Rennert South Beach, Miami Beach'te, okyanusa yalnızca 2 sokak mesafede ve Lincoln Road'un popüler alışveriş caddesi üzerinde yer almaktadır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 200 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım