EUROCENTRES - Valencia
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - VALENCIA

2000 yıldan fazla tarihi, sayısız anıt heykele ve İspanya’nın üçüncü en büyük şehrine ait müzelere yansımıştır. Valensiya tüm yıl boyunca ılıman bir iklime sahiptir ve sayısız bahçelerle plajlar huzurlu ve sakin bir ortam oluşturmaktadır. Pek çok festivalin düzenlendiği çok kültürlü bir şehir. Valensiya, Barselona ve Madrid’den trenle 4 saatten daha az bir mesafededir.Okul, şehrin üniversite bölgesinde, en güvenli ve en zengin semtlerden birinde, merkezi bir konumda yer almaktadır.

Dil Okulu Valencia - Eurocentres: İspanyolca öğrenin ve çeşitliliğin keyfini çıkarın
Dil okulu Valencia: Okul, 19 adet modern, klimalı, İspanyol atmosfere sahip sınıflara sahiptir. Sahilde voleybol, tapas, akvaryum, flamenko festivali, futbol, yelken, dalma da var ... Valencia'da bir dil öğreniminde kalacağınız zamanı olduğundan çok daha fazla şey var. Sorun değil: AIP Dil Enstitüsünde, özellikle hoş bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Özenle hazırlanmış 'profesor'lar kılavuzu ve sizi mükemmel İspanyolca'ya yolculuğunuz konusunda destekleyin. Enstitü, güvenli ve müreffeh bir bölgede merkezi bir konumdadır - konaklama her zaman, seçtiğiniz aileye bağlı bir aileyle ya da ortak konaklama birimlerinde bulunan okuldan 15 ila 30 dakika arasında değişir. Valencia, zengin kültür ve canlı gece hayatıyla zengin bir şehir.

Valensiya'da boş zaman etkinlikleri

Öğrencilerin, Valensiya'nın ziyaretçilere sunduğu sayısız mekanlar, etkinlikler ve etkinliklerden tam olarak faydalanmaları önerilir. Okul bunun yanı sıra ilgi çekici mekanlar hakkında bilgi sağlar. Amaç, öğrencileri keşfetme, kendilerini çevreye ve kültüre batırmaya teşvik etmektir. Okul düzenli sosyal aktiviteler düzenler; öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmalarını ve uzun süreli arkadaşlıklar kurmalarını sağlar.

Sunduklarımız

  • 19 adet klimalı, tam donanımlı sınıf,
  • Bilgisayarlı Öğrenme Merkezi, kütüphane ve WiFi bağlantısı olan bir öğrenci salonu vardır.
  • Okul Olanakları:
  • Klima
  • Bilgisayar odası
  • Eğitim merkezi
  • Kütüphane
  • Öğrenci salonu
  • Otomat makineleri
  • Wifi

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 90 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım