EUROCENTRES - Madrid
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - MADRID

İspanyolca dünyada 300 milyondan fazla kişinin ana dili. İspanyolca konuşmak akıllıca olmak bir çok genç insan için bir rüyadır, bu yüzden neden bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek için doğru adımları atmıyorsunuz? İspanyolca öğrenmek, dost sakinleri, birinci sınıf müzeler, heyecan verici alışveriş ve gece hayatı sahneleri ve mükemmel mutfağı ile tanınan canlı ve kozmopolit bir şehir olan Madrid'deki Don Quijote İspanyol okulunda bunu yaparken daha da cazip hale geliyor. Madrid'in cazibeli atmosferini emmek ve yerel başkentin yerel dili, kültürü ve zengin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha iyi bir yer yok. Ve tabii ki, bu aynı zamanda yeni bir dil edinmek, önemli yetenekler kazanmak ve başarının yolunu açmak için ideal bir yer.

Don Kişot İspanyol Lisesi şehrin tam kalbindedir ve Madrid'deki en gözde turistik cazibe merkezi olan etkileyici bir tarihi konak olan Liria Sarayı'na çok yakındır. Eurocentres okulunun yakınında bulunan diğer ilgi çekici mekanlar arasında, Madrid'in ana alışveriş merkezlerinden biri olan Princesa Caddesi, Çağdaş Sanatlar Müzesi ve şehrin ana meydanı olan Plaza de España bulunur. Akşamları yeni insanlarla tanışmak veya İspanyolcunuzu pratik yapmak için harika bir yer. Don Quijote İspanyol okulunun bulunduğu alan, geleneksel mekânlardan en şık çıkışlarına kadar her türlü tapas barıyla da doludur. Jazz kulüpleri, geç saatlere kadar açık kahveler, sinemalar, büyük mağazalar ve halka açık parklar yürüme mesafesindedir.

Okulun kendisi için, tüm okullar, tesislerin ve personelin en üst düzeyden daha az bir şey olmamasını sağlamak için titiz bir seçim süreci geçirdiğinden, Eurocentres'la birlikte İspanyol daldırma kursunuzu bütün huzurunuzla kitaplayabilirsiniz. Madrid'deki Don Quijote İspanyol okulu istisna değildir ve dil öğreniminin tüm pratik ve teorik yönlerini kapsayan yüksek kaliteli dil eğitimi sunmaktadır. Okul, yenilenmiş bir tarihi binanın parçası olduğu için, ortak alanlar, bilgisayar donanımı ve konforlu sınıflarla donatılmış modern bir iç mekanın olduğu 3 katlı bir binanın yanı sıra büyüleyici bir ortamda bulunmaktadır. Eurocentres ile Madrid'de bir İspanyolca kursuna rezervasyon yaptırmak, dil becerilerinizi geliştirmeniz ve İspanyolca konuşmanız için gerekli olan tüm imkânlara ve desteğe sahip olduğunuzdan emin olmanız anlamına gelir.
 
MADRİD
 
Madrid, İspanya ve Güney Amerika'nın her yerinden insanlar kendilerini yeni bir ev yapmış Latin dünyasının eritme potası. İspanya'nın başkenti olarak güneşin altındaki her şeyi bulabileceğiniz hükümet ve ticaret merkezi: büyüleyici müzeler, birinci sınıf restoranlar, harika gece hayatı (vücut saatinizi değiştirmeye hazır olun) hepsi çok davetkar ve samimi bir ortamda hazırlanmıştır. 
 
Sunduklarımız
  • Okul olanakları
  • Klima 
  • Bilgisayar odası
  • Kütüphane 
  • Öğrenci salonu 
  • Otomat makineleri
  • Wifi
  • Gerekli yaş minimum 17 
  • Toplam 8 kişilik sınıf 

EUROCENTERS

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 90 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım