EUROCENTRES - Berlin
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - BERLIN

Berlin, tarihin ve modernitenin Almanya'da başka hiçbir yerde olmadığı şekilde çarpıştığı bir metropoldür. Bu sadece Berlin Duvarı'nın kalıntıları değil Eurocentres Dil Okulu'nda da görülebilir. Okul, eski Berlin cazibesine sahip harika, tarihi bir binada, canlı Potsdam Meydanı'ndaki Sony Center'a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Sekiz sınıfında, yalnızca öğrencilerin hızlı ilerleme kaydetmesine yardımcı olan yüksek Almanca konuşuyoruz. Aynı zamanda iyi donanımlı ve zevkli bir şekilde döşenmiş odalar çekici bir atmosfer yaratmakta, bu da Eurocenters Dil Okulu'nu, Berlin'i mükemmel Almancanıza açmanızı sağlayacaktır. Deneyimli dil öğretmenleri, Alman hayallerini gerçekleştirmede size destek olmak için her türlü çabayı gösterecektir.

Almanca öğrenin, Berlin yaşamını yaşayın

Berlin'de bir dilde kalmak eğlencenin iki katını buluyor: Bir yandan, Almanca'yı kısa sürede parlatabilir veya dili sıfırdan öğrenebilirsiniz; Öte yandan, yerel yaşam biçimini de öğrenebilirsiniz. Okulun konumu, Kurfürstendamm, Zoologischer Garten ve Gedächtniskirche'nin buluştuğu "City West" bölgesinde bu popüler bölgenin kalbinde yatıyor. Dünyaca ünlü Kaufhaus des Westens (batı alışveriş merkezi), okuldan sadece 800 metre uzaklıktadır. Alışveriş çantaları Berlin'de dolaşacak ve alışveriş gezisi, yeni bulunan dil becerilerinizi kullanmanız için harika bir fırsat.

Berlin'de gezi

Kalabalığın öne çıkması için öncelikle benzersiz bir stil gerekir. Berlin, bunu dünyanın en önemli şovlarından biri haline gelen Berlin Moda Haftası'nda değil, günlük olarak yapıyor. Çeşitli ilçelerin renkli sokakları, Berlin'in Avrupa'nın en popüler gezi yerlerinden biri olmasının tam nedeni. Kreuzberg'in çok kültürlü sokak stilinden esinlenin. Ya da, şık bir alan olmanın yanı sıra dünyanın en büyük ve heyecan verici hayvanat bahçelerinden biri olduğu için bilinen Tiergarten semtindeki Zooloji Bahçeleri'nde gezintiye çıkabilirsiniz.

Berlin'in gece hayatını keşfetmek istiyorsanız, dünyaca ünlü Berghain'i kontrol etmeniz gerekmektedir. Yıllar geçtikçe, birçok efsane ve hikayeye ev sahipliği yapan bu gece kulübü, yerini dünyanın en iyi kulüp listesinde güvence altına alıyor ve Berlin'in gece hayatı amiral gemilerinden biri haline getiriyor. Bir başka ünlü gece kulübü, doğrudan Oberbaum Köprüsü'nün yanında bulunan Watergate'dir. Bu köprü sadece Kreuzberg ve Friedrichshain'in canlı bölgelerini birbirine bağlamakla kalmıyor, aynı zamanda kendi başına bir turistik olan çarpıcı mimariye sahip. Berlin'de nerede olursanız olun bir şey kesin: Spree Nehri üzerindeki şehir kesinlikle sıradan, geleneksel ya da sıkıcı değil!

Berlin'e Ulaşım

Berlin'deki tüm turistik mekanlara iyi gelişmiş yer altı ve otobüs ağları sayesinde ulaşmak kolaydır. Berlin'e varmak için hava yolları veya demiryolu hattı arasında seçim yapabilirsiniz. Berlin Hauptbahnhof (Merkez İstasyon), diğerlerinin yanı sıra Polonya, Rusya ve İsveç'e uzak mesafe bağlantılarına sahip, önemli bir Avrupa merkezidir. Merkezi konumu ve çok sayıda tramvay ve yeraltı tren hatları onu tüm şehre bağlar. Ayrıca, Berlin Hauptbahnhof, çok katlı cam mimarisi sayesinde, özellikle de iki ünlü simge yapı olan Reichstag ve Brandenburg Kapısı'nın yanında yer aldığı için, göze çarpan bir şehir simgesi.

SUNDUKLARIMIZ

 • 8 aydınlık ve iyi donatılmış sınıf
 • 1 multimedya Öğrenme Merkezi, 1 bilgisayar salonu vardır.
 • Okul, Potsdamer Platz’ın hemen yakınında, modern bir binada yer almaktadır.
 • Okul Olanakları:
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Kütüphane
 • Öğrenci salonu
 • Wifi
 • Berlin’in toplu taşıma hatları tüm önemli yerlere çabuk ve güvenli ulaşım sağlamaktadır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 90 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım