Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - G.Afrika - Cape Town - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - CAPE TOWN

Cape Town'da diliniz boyunca, her köşedeki Güney Afrika çeşitliliğiyle ilgili kendi izleniminizi oluşturmak için fikirler ve ilham bulacaksınız. Eurocentres Dil Okulu, ayrıca, İngilizce dilinin tüm nüanslarını öğrenmek için doğru araçları sunar. Gündelik yaşamdaki dili doğal olarak Cape Town sakinleri gibi kullanın. İyi derecede derslik ve iyi stoklanmış bir medya kütüphanesi, yabancı dil öğrenimi için ideal koşulları yarattı. Buna ek olarak, engelsiz gelişme ve ücretsiz Wi-Fi erişimi, Afrika'nın en güney noktalarından birinde bile sizi eve sevdiklerinize bağlayacak olan salonlar var. Çeşitli sertifika alan dil kurslarımızın mükemmel yelpazesi, bu teklifi tamamlar ve Cape Town'daki çok sayıda haftalık pazarlarda dolaşmak için sizi hazırlar. Her gün yeni keşfedilecek bir şey var.

İngilizce dil öğrenmenin son sanatı

Yeni kazanılan becerilerinizle Cape Town'daki bir maceradan diğerine gidersiniz. Kasaba yaşar ve titreşir, renkleri ve şekilleri sürekli değişir ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek ve kullanmak için yeni bir ivme kazandırır. Örneğin esnaflarla sohbet edin veya şehir merkezindeki birçok caz barında ses dinleyin. Dil okulunun sunduğu birçok geziden de yararlanabilirsiniz. Paraşütle balina izlemeye kadar, herkes için bir şeyler var. Güney Afrika hayat tarzını ilk etapta tecrübe etmek isteyen herkes davul kahvelerini kontrol etmelidir. Bunlar yalnızca etkinlik dergilerinde dolanıp gözlemlenerek ya da kesin olarak kurulmuş adres olmadığı için bulunabilir. Yine de, dil bilginizi test etmek iyi bir fırsattır.

Cape Town ve çevresindeki geziler

Arka planda, Masa Dağı kırmızı akşam güneşinde yanar; Kumsallarda ünlü Güney Afrikalı dalgaların beyaz spreyleri kıyılarında köpük resimleri bırakıyor. Güney Afrika'daki doğal dünya, yaz aylarında ve kışın, Güney Afrika'da yeşil mevsim olarak adlandırılan geziler için sayısız destinasyon sağlamaktadır. Devil's Peak, Aslan Kafası ve tabii ki Table Mountain, Güney Afrika güneşinin altında unutulmaz yürüyüş turlarıyla ziyaretçilerini cezbetmektedir. Zamanlar sizi yamaçlara çıkarır ve bu muazzam kaya oluşumlarının zirvelerine ulaşır.
Malay Mahalle'si ve Victoria ve Alfred Kıyısı, benzersiz, parlak renkli evleri ile görülmeye de değer. Şirin bir limanın yanında, dünyanın dört bir yanından sokak müzisyenleri ve amatör oyuncular tarafından ağırlanacaksınız. Cape Town'ın güneyindeki Constantia'nın banliyölerinde bulunan ünlü Güney Afrika şarabı tüm dünyaya gönderiliyor. Şarap bölgesine gezi daima ödüllendır - ve sadece dilsel bakış açısından değil, dilinizi hoş karşılamaya bırakır.

Cape Town'a ulaşım

Tıpkı her başyapıt ilk fırça vuruşuyla başlarken, yurtdışındaki her dil eğitimi rahat bir yolculukla başlar. Frankfurt veya Münih Havaalanı'ndan uçakla Cape Town'a ulaşmak kolaydır. Geceleme uçuşları da önerilir. Bu şekilde, Cape Town'a tamamen dinlenmiş oluyorsunuz ve diliniz hemen kalmaya ve enerjinizle başlayabilir. Cape Town, 2010 yılında yapılan Dünya Futbol Şampiyonası'ndan bu yana iyi geliştirilmiş bir tramvay ağına sahipti - şehir etrafında dolaşmak ve Eurocentres Dil Okulu'na ulaşmak için otobüsler ve taksiler için önerilen bir alternatif.

Sunduklarımız

  • 6 adet sınıf,
  • Öğrenme Merkezi,
  • Tam donanımlı mutfaklar, konforlu öğrenci salonları ve WiFi dahil muhteşem öğrenci olanaklarına sahiptir.
  • Okul Olanakları:
  • Klima
  • Bilgisayar odası
  • Mutfak
  • Eğitim merkezi
  • Öğrenci salonu
  • Wifi

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 33 €
SEVIS Ücreti -
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 700 € ile 1000 €
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital