Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
BAYSWATER/EUROCENTRES - Brighton - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Languages Canada
British Council
ALTO
Haritada Göster %25 İndirimli Kayıt Fırsatı

BAYSWATER/EUROCENTRES - BRIGHTON - DIL OKULU

Eurocentres Brighton Dil Okulu dill öğretiminde 70 yılı aşkın deneyimiyle Bayswater Eurocentres, dünyanın her yerindeki okullarda en yüksek standartlarda hizmet sunmaya kendini adamıştır. Sertifikalı ve kendini işine adamış öğretmenlerin ve sektör danışmanlarının rehberliğinde resmi olarak akredite edilmiş bir dil merkezinde eğitim alarak, öğrenme yolculuğunuzun emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Brighton'daki dil okulu, 1815-1822 yılları arasında Prince of Wales tarafından rahat yazlık ikametgahı olarak inşa edilen, dünyaca ünlü Kraliyet Pavyonunun karşısında, şehrin kalbinde yer alır. Prince William atası güzel kumsala ve İngiltere'nin güneyindeki İngiliz Kanalı kıyısındaki ayrıcalıklı konumundan dolayı Brighton'u seçti. Bu plajlar, okula sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Sıradan bir sahil beldesi olan Brighton, günümüzde pek çok genç kişinin dil eğlencesi için seçtiği ve zengin kulüpleri, restoranları ve tasarımcı oteller sayesinde zengin ve ünlülerin favori yerlerini belirlediği modaya uygun bir yer. Brighton serin, kozmopolit, canlı ve evet - iyi yemekleri ile ünlü!

Brighton Dil Okulunda parlak, modern ve geniş sınıflarda doğru İngiliz İngilizcesini öğreneceksiniz. Bir kütüphane ve medya kütüphanesi bulunan bir öğrenim merkezi, Wifi bulunan bir bilgisayar odası ve rahat bir öğrenci salonu var. Okul sadece ideal bir konumda olmakla kalmaz aynı zamanda çok iyi bağlantılıdır: çoğu otobüs güzergahı doğrudan okulun önünde durur ve tren istasyonu sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Her hafta değişen bir etkinlik programı sizi, kalışınız süresince diğer öğrencilerinizle birlikte bölgenin öne çıkan yerlerini keşfetmeye davet ediyor: Royal Pavilion, Brighton Pier, Marina Village ve plaj, Lanes, ünlü Royal ve Komedia tiyatroları , ve Sussex Downs.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Brighton Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.