Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Cambridge - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - CAMBRIDGE

İngilizce dilinin tüm yönleriyle bir yolculuğa daha iyi yer, dünyanın en ünlü ve en çok sevilen üniversite şehirlerinden birinden daha fazla olabilir mi? Bu nedenle, Cambridge Eurocentres Dil Okulu'ndaki açık kollarla hoş geldiniz diyoruz. Cambridge Dil Okulu, toplam 16 derslik, bir rekreasyon salonu, kafeterya ve güzel bir terasa sahip olan İngiltere'deki en büyük Eurocentres okullarından biridir ve yurtdışındaki bir dilde konuşmak için ideal bir yerdir.

Cambridge'in yüksek akademik yoğunluğuna uygun olarak, Eurocentres Dil Okulu, geniş bir yelpazede sunulan İngilizce dil kurslarına sahiptir. Bunlara Cambridge Advanced, Cambridge Proficiency, Cambridge First ve IELTS gibi bir dizi sertifika hazırlık kursları dahildir. Bu sertifikalar için bilgi edinmek Eurocentres'tan kalifiye personelle sorun değil. En yüksek ve prestijli niteliklerden bazılarıyla Cambridge'deki dil okulu, İngiltere'deki tüm Eurocentres Dil Okulları'nda olduğu gibi British Council, EAQUALS ve ISI tarafından da tanınmaktadır.

Tarihi bir zemine karşı İngilizce öğrenin

Cambridge'deki diliniz boyunca sadece İngilizceyi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kültürler arası bilginizi ve şehrin kendi bilgisini zenginleştirirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ile birlikte olan dil okulu çok kültürlüdür ve merkezi bir konumdadır. Sadece 15 dakikalık bir yürüyüş sizi bir akademik atmosferi ve kolejdeki görkemli binaları bulacak bu çok geleneksel şehrin merkezine götürecek. Bunların bazıları 13. yüzyıla kadar uzanıyor. Ahşap ve camdan tamamen yapılmış olan Eurocentres okul binası, sıcaklık ve konfor ile karakteristik İngiliz cazibesini yaymaktadır. Burada, ışık ve uluslararası bir atmosfer tonu belirler ve dil öğreniminin, bilgiyi tamamen kapsayan bir zenginleşme haline gelmesine izin verir.

Görülmeye değer yerler ve oraya nasıl gidilir?

Cambridge, İngilizce ilçe kasabası olarak imajına kadar yaşıyor. Kentin iyi yapılandırılmış boyutları harika kırsal kesimi keşfetmek ve yürüyerek birçok tarihi binayı keşfetmesini mümkün kılmaktadır. King's College, ana girişinde büyük bir eşi olmayan Büyük Kapısı'nın görkemli gotik şapeli ve Trinity Koleji'yle kaçırılmaması gereken bir yer. Ayrıca üniversitenin botanik bahçesi görülmeye değer. İngiltere'nin tüm bölgelerindeki en önemli bahçelerden biridir ve yaklaşık 8000 farklı flora çeşidiyle her dil öğrencisine huşu uyandıran yeşil bir ışıltıya sahiptir. Sonuçta, Eurocentres Dil Okulu 16 hektardan fazlasını kaplayan bahçenin sadece birkaç metre güneyinde.

Cambridge'e Ulaşım

Tıpkı botanik bahçeleri dil okuluna yakın olduğu için Cambridge, İngiliz başkentine yakındır. Birçok havaalanı ve tren istasyonuna sahip Londra, Cambridge'ten sadece 80 kilometre uzaklıktadır ve Cambridge'deki diliniz için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Tren hizmetleri, bir saatten az bir sürede, Londra banliyölerinden, Cambridge'deki tren istasyonuna götürür. Bu tren istasyonu, İngiltere'deki başka hiçbir şehirde olmadığı gibi aydınlanmayı ifade eder. Ancak şehrin kendi Cambridge Havaalanı, İngilizce dil öğreniminin doğru atmosfere ve prestijli çevreyle yüz yüze geldiği yere hızla ulaşma seçeneği sunar.

Sunduklarımız

 • Toplam 16 adet sınıf.
 • 1 adet konferans odası, 1 adet büyük salon, kantin ve güzel bir terası vardır.
 • Okul Olanakları:
 • Kafeterya
 • Bilgisayar odası
 • Eğitim merkezi
 • Öğrenci salonu
 • Teras
 • Wifi
 • Avrupa’daki en tarihi ve popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Cambridge, yürüyerek veya bisikletle dolaşmak için uygun büyüklüktedir.
 • Bu tarihî üniversite şehrinin merkezi yürüyerek 15 dakikadır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital