Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - London Eltham - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - LONDON ELTHAM

İngilizce dilinin kök saldığı yerde modern bir şekilde İngilizce öğrenin - Londra Greenwich Eltham'da bu his her zaman var. 2013'te inşa edilen ultra-modern dil okulu eğitim amaçlı çok değerli teknik özellik ve ekipmanlarla parlıyor. İnteraktif beyaz tahta, bir medya merkezi, bilgisayar odası ve wifi, tüm bina boyunca, öğrencilerin sürekli olarak öğrenip ilerleme kaydetmelerine yardımcı olacak teknik donanımlardan sadece birkaçı. Çok büyük olmayan bir okul aynı zamanda mevcut İngilizce bilginizi dil kursu süresince hızlı ve kapsamlı bir şekilde geliştirmek için barış ve rahatlık sağlar.

Londra ile ingilizce öğrenmek 

En yeni teknoloji dil edinimine son derece yardımcı olabilir; Bununla birlikte, en uygun öğrenme sonucu için klasik yöntemlere de ihtiyacınız vardır. Öncelikle, bu öğretim elemanlarımızın profesyonel uzmanlığını gerektirir. Bireysel ilerlemeyi nasıl hesaba katacağınızı ve farklı sertifika ve dil gereksinimlerini de kapsayan kapsamlı dersler içeriğini nasıl öğreneceklerini anlıyorlar. İkinci olarak, yabancı bir dilde akıcılık günlük kullanım yoluyla birleştirilir. Londra Greenwich Eltham'daki Eurocentres dil okulunun yeri bunun için idealdir. Burada, İngilizceyi akıcı bir şekilde ve dil dersinde destekleyici bir çevrede öğrenebilir ve boş zamanınızı değerlendirirken, canlı şehri öğrenebilir ve öğrendiklerinizi derhal uygulamaya geçirirsiniz. Eurocentres'da en modern öğretim yaklaşımının daima doğal çevredeki dil kullanımına bağlı olduğunu biliyoruz.

Görülecekler ve oraya nasıl gidilir?

En iyisi - bu felsefe, Londra Greenwich Eltham'daki Eurocentres Dil Okulu'nda verilir. Bu, çekici yerde en çok göze çarpmaktadır. Bina, Eltham Sarayı'na, Kraliyet'e ait bir kraliyet arazisinde bulunan harika bir saray bahçesinde bulunmaktadır. Bu asil ülke ikametinin kraliyet cazibesinin yeterli olmadığını fark eden herkes, Greenwich Kraliçesi Evinde başka muhteşem bir mücevher bulabilir. Palladianizm'den esinlenen mimariyle, İngiliz mimarisi tarihinde en önemli yapılardan biridir. O tarihten bu yana, deniz ve denizcilik tarihinin ilginç sergileri sergileyen bitişik Ulusal Deniz Müzesi'nin bir parçası haline geldi.
Bununla birlikte, London Greenwich Eltham sessiz ve huzurdan çok daha fazlasıdır. Yakınlardaki Thames'in karşı tarafında, Isle of Dogs'ın canlı ve iş amaçlı semtinde, canlı Londra şehir merkezini ima ediyor.

Sunduklarımız

  • 13 adet sınıf.
  • 2 adet büyük konferans salonu ve WiFi bağlantısı olan bir multimedya Öğrenme Merkezi vardır.
  • Okul Olanakları:
  • Bilgisayar odası
  • Eğitim merkezi
  • Öğrenci salonu
  • Teras
  • Wifi
  • Londra'nın sessiz, yeşil banliyösünde bulunan, Londra'nın merkezinden trenle sadece 25 dakika uzaklıkta olan Eltham iki farklı dünyanın da en güzel özelliklerine sahip.
  • Okul, köy yaşamına özgü bir atmosfer ve Londra’nın merkezine kolay erişimi bir arada sunan ideal bir konumdadır.

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital