Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - London - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - LONDON

Londra'daki dil okulu, öğrencilerine bir kral veya kraliçeye layık bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Burada, öğrencilerimiz Gürcü tarzında inşa edilmiş saygın bir binada öğreniyorlar. 17 sınıfında kullanılan ekipman ve dil laboratuarı olan modern öğrenim merkezi, öğrencilerin öğrenmeleriyle mükemmel ilerleme sağlamasına olanak tanıyan en gelişmiş teknolojidir. Ancak kapının dışında adım atın ve fırsatların sınırsız olduğunu göreceksiniz. Dil okulunun Eccleston Meydanı'ndaki mükemmel konumu, hareketin tam ortasında olduğunuz anlamına gelir. Birkaç dakika içinde merkezi mekanlara, metroya veya birçok belediyeye ait tiyatroya erişebilirsiniz. İngiliz dili ile eğlenceyi başarıyla birleştiriyorlar ve hem dil hem de kültürel düzeyde sürdürülebilir başarı sözü veriyorlar.

Görülecekler ve oraya nasıl gidilir?

Londra'ya varmak, duvarlarından ve çatılarından çok daha fazlasını sunan bir yer işaretleri krallığına ulaşmanız anlamına geliyor. Londra Metrosunu al. Londra'nın heybetli Tower of London, Bloomsbury'deki British Museum veya tabii ki büyük London Eye gibi Londra'nın sunabileceği muhteşem binalara sizi doğrudan götürmekle kalmaz aynı zamanda dünyanın en eski yeraltı yeridir. Ancak bu çok yönlü metropol sakinleri ve farklı etnik grupların ve dillerin renkli bir saksısı olan kültürü olmadan ne olurdu? Bugün konuşulan İngilizce dilinin farklı nüans ve tuhaflıklarını anlamanıza yardımcı oluyorlar. Yurtdışındaki bir dil eğitiminin bir parçası olarak Londra'da bulunmaktan ve orada yaşayan insanlarla sohbet etmek gerçekten çok yardımcı oluyor. Bunu yurtdışında bir dil eğitimi ile değerlendirin, çünkü İngiliz kültürünün kalesi olan Londra'dan daha İngilizce öğrenmek daha iyi?

 
Londra'ya Ulaşım

Toplu taşıma sistemi sayesinde beş Londra havalimanı şehir merkezine iyi bağlantılar sunmaktadır. Ancak trenle bile, Londra'ya gitmek kolay ve kolaydır. Eurostar, dünyadaki en uzun yeraltı tüneli olan Eurotunnel'i doğrudan Paris'ten veya Brüksel'den Büyük Britanya'nın başkentine kadar ulaşır. Yurtdışında dil öğreniminize kolay ve muhteşem bir başlangıç ​​yapın! Gerçekten güzel, terminal istasyonu olan St Pancras İstasyonu, sizi Viktorya dönemine özgü demiryolunun altın çağına geri götürecek, çünkü mimari bir gerçek şaheserden kısa, gelip şaşkınlık duyacak bir yer değil.

Sunduklarımız

 • 13 adet sınıf.
 • Sınıflar bireysel Öğrenme Merkezi ve WiFi  içeren en son teknolojiye sahiptir.
 • Okul Victoria Station’a yakın güzel bir bahçe içinde yer almaktadır.
 • Okul Olanakları:
 • Bilgisayar odası
 • Eğitim merkezi
 • Öğrenci salonu
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • Londra ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır.
 • Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım