EUROCENTRES - Auckland
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - AUCKLAND

Queen Street'teki pek çok alışveriş merkezi, kafe ve restoran, koşuşturma, büyük şehir hissi sağlar. Burada, Auckland'ın tam kalbinde, CCEL Dil Okulu temel almaktadır. Okul, yalnızca en iyi dil okullarını kabul eden İngilizce Yeni Zelanda organizasyonunun üyesidir. Eurocentres ortak okulu CCEL Auckland, bu nedenle, ülkenin en prestijli dil okullarından biridir. Bu yüksek kaliteli öğretim tesisinde genel dil öğreniminden sertifika ve akademik amaçlı İngilizce'ye kadar farklı seviyelerde İngilizce öğrenebilirsiniz. İngiliz dili hakkında çok tutkumuz ve içinde bir kıvılcımı tutuşturmak istiyoruz!

Auckland'daki geziler

Seçkin bir eğitimin yanı sıra, Eurocentres dil gezinizin bir parçası olarak sizi yangın ve su manzarası eşliğinde geziler de bekliyor. Büyük şehrin stresini, soyu tükenmiş volkanların tepelik manzarası eşliğinde bir bisiklet turunda veya bisiklet turunda unutun. Great Barrier Adası'na tekne turu da muhteşem bir çalışma molası veriyor. Bu cennet cenneti büyüleyici vahşi çalılık alanları, bozulmamış plajları ve benzersiz bitki örtüsü ve hayvanat bahçelerine sahiptir. Aynı zamanda, her gezi, arkadaşlarınızla veya yeni bulunan dil bilginizi uygulamaya koymanızı sağlayan ana dili İngilizce olanlarla konuşma imkanı sunar. Bu şekilde öğrenme süreci asla durmaz!

Auckland şehrinde gezilecek yerler

Auckland'ın birçok turistik mekanı şehrin doğal manzarasını vurgular. Limanın turunda, şehrin deniz atmosferini yaşayabilir ve City of Sails'in modern yelkenli teknelerine bakabilirsiniz. Yeni Zelanda Ulusal Denizcilik Müzesi, şehrin tarihi yelkenli gemilerinin büyüleyici hikayelerini anlatıyor. Daha sonra, biraz macera arayan herkes, adrenalin tekmesini kentin simgesel sıçrama atlaması (liman köprüsü) ile toplayabilir.
 
Ayrıca deniz alanındaki şehrin en ünlü yanardağını bulabilirsiniz. Auckland Körfezi'nden uzak durmak üçgen Rangitoto Adası'dır. "Kanayan Gökyüzü Adası", büyük bir volkanik patlama sonrasında 600 yıl önce denize çıktı. O zamandan beri şehrin en tanınmış coğrafi özelliği haline geldi ve Yeni Zelanda'daki en yüksek volkanik krater.
 
Auckland'ın güneyinde, sıcak ve soğuk unsurlar birbirleriyle daha da alışılmadık bir şekilde çelişiyor. Rotorua ve Taupo'da, jeotermal konumlara tanıklık edebilirsiniz: kaynatma kaynakları, kaplıcalar, buharlı kayalar ve güney yarımküredeki en büyük sıcak şelale, gizemli takılarıyla beckon.
 
Auckland'a Ulaşım

Auckland'a ulaşmanın en kolay yolu uçakta. Bu sayede, nefes kesen manzaranın üstünden bir anlık görüntü alırsınız. Auckland Uluslararası Havaalanı, Auckland'ın sadece yirmi kilometre güneyindedir ve bir çok uluslararası havayolu şirketi tarafından kullanılmaktadır. Kasabaya kolayca girmek için SkyBus, Auckland havaalanı servisini kullanabilirsiniz. Buradan CCEL Dil Okulu'na birkaç otobüs güzergahı girebilirsiniz. Ünlü bir liman kenti olan Auckland, tekneyle gelme seçeneğini de sunmaktadır. Zaten Yeni Zelanda'yı dolaşıyorsanız, Auckland'daki bir dil kursu ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Sunduklarımız

 • 13 adet sınıf.
 • Sınıflar bireysel Öğrenme Merkezi ve WiFi  içeren en son teknolojiye sahiptir.
 • Okul, şehir merkezinde yer almaktadır ve civardaki birçok güzel plaja kolay ulaşım imkanına sahiptir.
 • Okul Olanakları:
 • Klima
 • Bilgisayar odası
 • Mutfak
 • Eğitim merkezi
 • Öğrenci salonu
 • Otomat makineleri
 • Wifi
 • Auckland ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır.

EUROCENTRES

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 335 NZD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1700 NZD ile 2500 NZD
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım