Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - TORONTO

Toronto Dil Okulu genel itiraz sahibidir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, İngilizce öğrenmek, kültür alışverişi yapmak ve hayat boyu arkadaş edinmek için Kanada'daki en büyük finans ve iş merkezindeki dillerinde buluşuyor. Bunun için mükemmel bir forum olan dil okulu: Birincisi, ultra modern bir kurulum ve klimalı sınıflar var; bilgisayar odası, medya merkezi ve kütüphane yanında birinci sınıf öğrenme koşulları yaratıyor. İkincisi, sunulan geniş ders yelpazesi, her dil boşluğunun nasıl doldurulacağını bilen nitelikli dil öğretmenleri tarafından verilir. Şapkamızı tamamlamak için kentin yaşamına entegre olma şansına sahip olacaksın; Sonuçta, Toronto, dil öğrenimine biraz katkıda bulunabilir.

Toronto sokaklarında İngilizce öğrenin

Dil okulu sözde Eğlence Bölgesi'nin kalbindedir. Buradaki eğlence anlamına gelir: cazibe merkezleri, mağazalar, restoranlar ve barlar yakınlar - ve elbette İngiliz dili ile iletişim kurun. Kanada İngilizcesi'nin anlaşılması çok kolay ve bu da dil öğrenmenizde ilerlemenize yardımcı olacaktır. Sonuçta, başkalarını anlayabiliyorsanız, yanıt vermeyi daha az engelliyorsunuz ve bu nedenle İngilizcenizi eğlenceli bir şekilde geliştireceksiniz. Dostça ve giden Kanadalı zihniyet, Toronto sokaklarında günlük öğrenmenin bu türü için mükemmel bir çerçeve sunar. Eurocentres Dil Okulu'ndaki öğretim kadrosunun ve meslektaşlarının istisnai taahhüdü, bu bağlamda, boş zamanlarda ders ve dil kullanımı arasındaki bağlantıyı teşvik eder. Kapsamlı dil kursuna ek olarak, günlük geziler ve etkinlikler düzenleyerek dil, şehir ve insanları bir araya getiriyorlar.

Görülecek yerler ve ne yapılması gerekenler

Buz hokeyindeki merkez, oyunu yöneten bir merkez ileri ve dikkatin nasıl çıkacağını biliyor. Toronto, bunun nasıl yapılacağını, merkezde yeterince iyi anlıyor. Burası Kanada Ulusal Kulesi'ni (kısaca CN Kulesi) bulacağınız yerdir. 553 metre yükseklikte duran bu sadece dünyanın en yüksek binalarından biri değil; aynı zamanda Kanada'nın ve Toronto'nun tamamına işaret ediyor gibi görünen ülkenin işaret parmağı. Ve 342 metre yüksekliğindeki açık hava platformunu veya gökyüzü bölmesinin gerçekte 447 metre yüksekliğindeki görüntüleme platformunu ziyaret ettiğinizde keşfedeceğiniz gibi, iyi bir sebep olmadan değil. Oradan bütün şehri gezebilir ve unutulmaz bir panoramik manzaraya sahip olabilirsiniz. İyi havalarda, Ontario'nun kırsal kesimini aşan 100 kilometreden fazla yol bulabilir ve hatta Niagara Şelalesi olan suyun kütlenini hissedebilirsiniz. Bu Kanadalı metropoldan değil, çarpıcı doğal bir gösteri. Kesinlikle ziyaret etmelisiniz; Şelalelerin sizi Toronto'nun kendisi gibi fırtınaya götürmesine izin verin.

Sunduklarımız

  • Toplam 14 kişilik sınıf
  • Okul Kapasitesi 200 öğrenci
  • Eğitim merkezi
  • Öğrenci salonu
  • Teras
  • Otomat makineler
  • Wifi
  • Bilgisayar odası
  • Kütüphane

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 150 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital