Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROCENTRES - Lunenburg - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

EUROCENTRES - LUNENBURG 

Atlantic Canada Eurocentres Dil Okulu, Lunenburg'un merkezinde. Burada, okulun modern tesisleri tarihi evlerle tezat oluşturuyor. Liman ve liman gezinti yollarına bakarken İngilizce öğrenin: genel dil becerilerinizi geliştirin, iş İngilizcesi kursuna katılın veya IELTS'ye hazırlayın. Dil belgesi, İngilizce konuşan lisans kurslarına ve uluslararası işlere kapı açıyor.
Lunenburg'da bir kültür dili programına da katılabilirsin. Bu şekilde, kendinizi tamamen Kanada kültürüne sokabilirsiniz: sergileri ziyaret edin, Kanada'nın edebi eserlerini okuyun ve ülkenin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin. Zengin geleneksel Lunenburg'dan daha iyi bir kültürel program nereden bulabilirdiniz?

Lunenburg'dan günübirlik geziler

Yabancı kıyıları keşfetmek istiyorsanız, Eurocentres size günlük geziler için çok imkân sunar. Lunenburg limanından tekneye basarak balinaları izlemek için denize çıkın. Etkileyici hayvanlar Atlantik'teki yolculuklarında Kanada kıyılarından geçiyor. Ayrıca kayak ve kano turları yapabilir veya "çamur kayması" yapabilirsin. Bu, Kanada'nın çamurlu nehir kıyıları ve kıyı şeritleri üzerinde kayma ve kaymayı gerektirir. Yaz aylarında eski giysiler veya yüzme kostümleri ile çok eğlenceli! Ara sıra büyük şehir duygularını arzularsanız, Halifax'ı ziyaret etmenizi öneririz. Nova Scotia'nın başkenti eyaletin nüfusunun% 40'ına ev sahipliği yapıyor ve tiyatro ve konser gibi çeşitli eğlence olanakları sunuyor.

Lunenburg'taki gezi

Lunenburg'un tamamı kendi içinde görmek için bir manzara, bu yüzden kasaba 1995'te UNESCO Dünya Mirası Listesi ilan edildi. Geçmişte renkli ahşap binalar ve etkileyici nakliye villalarının kalbinde yürüyüşe ek olarak, liman görülmeye değer. Kasabanın tipik kırmızı ahşap evleri iskelenin yanında duruyor ve deniz müzesine götürüyor. Atlantik Balıkçılık Müzesi'nde Lunenburg'un deniz geleneği hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Limandan, HMCS Rose'u görebilirsiniz. Bu yelkenli gemisi Lunenburg'daki gemi inşa sahasında kuruldu ve halen dünyanın en büyük ahşap gemisi.
Bluenose II, Lunenburg'daki ev limanına da demir atıyor. Gulet ünlü Kanada uzun boylu gemi Bluenose bir kopyasıdır. Bluenose, 1930'lu yıllarda Atlas Okyanusu'nda yol aldı ve bölgenin ve Kanada'nın sembolü haline geldi. Bugün, görüntüsü Kanada'nın 10 cent'lik kısmını süslüyor ve Nova Scotia'nın motorlu araç amblemi. Kanada deniz istikametini Lunenburg'dan daha iyi tanımak için daha iyi bir yer yok.

Lunenburg'a Ulaşım

Lunenburg'a ulaşmanın en iyi yolu uçaktandır. Almanya, Avusturya ya da İsviçre havalimanlarından Halifax Stanfield Uluslararası Havaalanı'na uçun. Havaalanından Lunenburg'a yaklaşık altmış kilometre uzaktayken, daha sonra bir taksi almak veya Eurocentres Dil Okulu'ndan personel almanız yeterli. Kasabaya geldiğinizde daha fazla nakliye yapmanız gerekmeyecek. Dil okulu, konaklamanız ve tüm önemli mağazalar, kafeler ve restoranlar yürüyerek kolayca kolaydır - bu küçük Kanada kasabasının cazibesini dört gözle bekliyoruz.

Sunduklarımız 

  • Toplam 15 kişilik sınıf
  • Eğitim merkezi
  • Kütüphane
  • Bilgisayar odası
  • Öğrenci salonu
  • Wifi
  • Klima  

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 150 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital