Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH (WSE) - London - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
British Council
IALC
CELA
Quality English
Bildungsurlaub
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH (WSE) - LONDON - DIL OKULU

Wimbledon School of English Dil Okulunda dünyanın her yerinden insanlara çok çeşitli İngilizce dil kursları veriyoruz. Okulumuz dünya çapında grand slam tenis turnuvasıyla tanınan Wimbledon'da bulunmaktadır. Londra'nın merkezine sadece 20 dakika uzaklıktaki Wimbledon, size her iki dünyanın da en iyisini sunuyor.

Wimbledon School of English Dil Okulu, çok çeşitli akademik ve profesyonel İngilizce dil kursları sunan Londra merkezli bir İngilizce Dil Okuludur. Genel İngilizce Dil kurslarından İş ve Mesleki İngilizce Dil kurslarına kadar ihtiyaçlarınıza uygun bir kursumuz var.

İngiltere'nin en iyi mükemmellik merkezlerinden biri olarak adlandırılmasının yanı sıra, İngilizce Dil Okulumuzun mükemmel konumu, Wimbledon School of English'i Londra'daki İngilizce eğitiminizi ilerletmek için ideal bir seçim haline getiriyor. İngiliz kültürüne kapsamlı bir bakış için, Kültürel İngilizce Dil kurslarımız öğrencilere İngilizce öğrenimini Londra şehrini ve İngiliz kültürünü tanımakla birleştirmenin bir yolunu sunar. İngilizce Dil Okulumuz, bize katılmak isteyenler için harika bir Sosyal Etkinlikler Programı düzenliyor, ancak dışarı çıkıp kendi işinizi yapmayı tercih ediyorsanız, Wimbledon'ın sahip olduğu ulaşım bağlantıları, kolayca seyahat edebileceğiniz anlamına gelir. Londra'nın merkezinde günün veya gecenin herhangi bir saatinde. Wimbledon, elbette, İngiliz tenisinin ve sporseverlerin evi olmasıyla ünlüdür, okulumuz size dünyanın en ünlü tenis bölgesindeki yerel tenis kulübümüzde ücretsiz oynama fırsatı verecektir.

Londra'da konaklama bulmak zor olabilir, ancak neyse ki en iyi Londra İngilizce Dil Okullarından biri olarak, diğer öğrencilerle birlikte kalmaktan yerel bir İngiliz ailenin yanında kalmaya kadar çok çeşitli konaklama seçenekleri sunabiliyoruz. Diğer bazı Londra İngilizce Dil Okullarından farklı olarak, olağan yoğun Londra yaşam tarzından daha rahat olan çarpıcı bir konumda inanılmaz bir öğretim standardı sunarak derslerimizin daha rahat bir ortamda verilmesini sağlıyoruz.

NEDEN WSE ?

No.1 Birleşik Krallık Mükemmeliyet Merkezi
Çok çeşitli İngilizce dil kursları
Okula yakın kaliteli konaklama
Her gün ücretsiz aktiviteler
Mükemmel Londra konumu

Resme ya da BURAYA tıklayarak Londra Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.